Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

Tiráž, redakcia a inzercia

Tiráž, redakcia a inzercia

Server MobilMania.sk privíta námety čitateľov, postrehy, kritiku či rady. Prosím, obráťte sa na niektorú z dole uvedených e-mailových adries. Ak sa chcete informovať ohľadom inzercie, prosím prejdite na túto časť stránky.

Redakcia

Šéfredaktor: Filip Hanker
Zástupca šéfredaktora: Ján Trangel

Vedúci vydania: Martin Kováč
Redaktori/editori: Martin Hodás, Filip Maxa, Martin Paluš, Ľubomír Vnuk

Externí spolupracovníci: Andrej Banský, Mikuláš Baran, František Bálint, Tibor Furda, Martina Halušková, Adam Harmada, Richard Chrenek, Ján Koliba, Mária Lednická, Patrik Macko, Patrik Michlo, Martin Sabol, Milan Talda, Maroš Žofčin.

Ak viete o nejakej novinke či zaujímavosti, o ktorej by sme mohli napísať, dajte nám prosím vedieť pomocou tohto formulára.

ISSN 1335-7220

Vydavateľ

Azet.sk, a.s.
Murgašova 2/243
010 01 Žilina

Spoločnosť je zapísaná v Obchodom registri Okresného súdu Žilina, Oddiel:  Sa, Vložka číslo: 10718/L

Adresa redakcie

Azet.sk
redakcia Mobilmania.sk
Prievozská 14, 821 09 Bratislava

Pred odoslaním väčšej alebo urgentnejšej zásielky odporúčame upovedomiť príjemcu o zaslaní.

Predaj reklamy

Exkluzívne mediálne zastupovanie:

Azet.sk, a.s
Prievozská 14, 821 09 Bratislava

Tel.: +421 2 692 982 92
Fax:  +421 2 582 273 20
E-mail: reklama@azet.sk

 

MobilMania.sk na sociálnych sieťach

Staňte sa fanúšikom MobilMania.sk na najpopulárnejších sociálnych sieťach. Dozviete sa tak hneď o najzaujímavejších článkoch a neujdú vám ani informácie navyše či zaujímavé videá a fotky.

Kliknite na preferovanú sociálnu sieť a pridajte si nás medzi obľúbené stránky!

 

     

cover, small

cover, small

cover, small
Facebook Twitter Google+

 

 

 


Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Podmienky spolupráce Všetky autorské práva k internetovému magazínu MobilMania.sk vykonáva vydavateľ. Akékoľvek použitie ktorejkoľvek časti internetového magazínu, najmä šírenie kópií, prepracovanie, tlač, preklad, zaradenie do iného diela, či už v tlačenej alebo elektronickej podobe, je bez súhlasu vydavateľa zakázané. Za obsah jednotlivých príspevkov zodpovedajú ich autori.

Redakciou nevyžiadané ponúknuté príspevky sa nevracajú. Právny režim vydania ponúknutých autorských diel sa riadi autorským zákonom v platnom znení a ďalšími nadväzujúcimi právnymi predpismi. Zaslaním príspevku autor udeľuje pre prípad jeho vydania vydavateľovi zvolenie vydať ho v elektronickej podobe v internetovom magazíne MobilMania.sk, ako aj v tlačenej podobe v časopise, rovnako ako zaradenie do monitoringu vybraných distribútorov dát, a zároveň tým vyjadruje súhlas s tým, že po dobu 5 rokov odo dňa uverejnenia príspevku nie je oprávnený ho vydať bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa. Zaslaním príspevku súčasne autor vyjadruje súhlas s tým, aby vydavateľ tieto oprávnenia úplne alebo sčasti poskytol tretej osobe. Autorská odmena bude uhradená v mesiaci nasledujúcom po mesiaci uverejnenia diela vo výške podľa cenníka vydavateľa.

Vydavateľ MobilMania.sk, spoločnosť Azet.sk, využíva aj spravodajstvo agentúr SITA a ČTK. Obsah je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie či ďalšie sprístupňovanie tohto obsahu či jeho častí verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu ČTK výslovne zakázané.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.