Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
http://www.zive.sk/top-produkt-2014

Zákaznícka linka Telekomu: Cez víkendy a sviatky už iba cez samoobsluhu

Zákaznícka linka Telekomu: Cez víkendy a sviatky už iba cez samoobsluhu

Telekom opäť zmení štruktúru vybavenia požiadaviek na svojej zákazníckej linke 0800 123456. Zmena sa bude týkať víkendovej a sviatočnej prevádzky call centra pre služby mobilnej siete.

Od 2. júla 2012 bude môcť volajúci na zákaznícku linku počas víkendov a sviatkov vybaviť svoje požiadavky už iba v samoobslužnej zóne prostredníctvom automatickej hlasovej služby. Telekom tak zjednocuje vybavovanie požiadaviek zákazníkov fixných a mobilných služieb. Zákazníkom mobilných služieb totiž doteraz ponúkal aj možnosť spojenia s operátorom cez víkendy a sviatky, od 9. do 20. hodiny.

Personálne kapacity linky z víkendov a sviatkov spoločnosť presunie do najvyťaženejších časov pracovných dní, čo má priniesť lepšiu dostupnosť a zvýšenie kapacity call centra.

„V samoobslužnej zóne bude môcť zákazník zablokovať svoju SIM kartu v prípade straty či krádeže, dobiť si Easy kredit, zmeniť nastavenia služieb či skontrolovať si aktuálnu spotrebu. Okrem toho bude môcť zanechať svoju požiadavku na spätné kontaktovanie operátorom v najbližší pracovný deň,“ uviedol pre MobilMania.sk hovorca Telekomu Michal Korec.

Spojenie s operátorom technickej podpory pre prípady nahlasovania porúch ostane bezo zmeny dostupné nonstop, ako doteraz. Ostatní operátori budú k dispozícii už len v pracovných dňoch od 8. do 21. hodiny.

Orange ani O2 takýmto spôsobom prevádzku svojich zákazníckych liniek neobmedzujú. Kontakt s agentom call centra je dostupný nonstop. Orange má však spojenie s operátorom spoplatnené sumou päť centov za minútu, prípadne ponúka balíky služieb, ktoré obsahujú aj prednostnú starostlivosť. O2 poskytuje infolinku pre vlastných zákazníkov s mesačným programom bezplatne, pri volaní z predplatenej karty sa platí 6,5 centu za minútu.

Zákaznícka linka Telekom 0800 123 456 je jedinou bezplatne dostupnou zákazníckou linkou pre všetkých volajúcich, vrátane zákazníkov iných operátorov.

Vyberáme pod stromček  
Diskusia / 29
>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.