Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zákaznícka linka Telekomu: Cez víkendy a sviatky už iba cez samoobsluhu

Zákaznícka linka Telekomu: Cez víkendy a sviatky už iba cez samoobsluhu

Telekom opäť zmení štruktúru vybavenia požiadaviek na svojej zákazníckej linke 0800 123456. Zmena sa bude týkať víkendovej a sviatočnej prevádzky call centra pre služby mobilnej siete.

Od 2. júla 2012 bude môcť volajúci na zákaznícku linku počas víkendov a sviatkov vybaviť svoje požiadavky už iba v samoobslužnej zóne prostredníctvom automatickej hlasovej služby. Telekom tak zjednocuje vybavovanie požiadaviek zákazníkov fixných a mobilných služieb. Zákazníkom mobilných služieb totiž doteraz ponúkal aj možnosť spojenia s operátorom cez víkendy a sviatky, od 9. do 20. hodiny.

Personálne kapacity linky z víkendov a sviatkov spoločnosť presunie do najvyťaženejších časov pracovných dní, čo má priniesť lepšiu dostupnosť a zvýšenie kapacity call centra.

„V samoobslužnej zóne bude môcť zákazník zablokovať svoju SIM kartu v prípade straty či krádeže, dobiť si Easy kredit, zmeniť nastavenia služieb či skontrolovať si aktuálnu spotrebu. Okrem toho bude môcť zanechať svoju požiadavku na spätné kontaktovanie operátorom v najbližší pracovný deň,“ uviedol pre MobilMania.sk hovorca Telekomu Michal Korec.

Spojenie s operátorom technickej podpory pre prípady nahlasovania porúch ostane bezo zmeny dostupné nonstop, ako doteraz. Ostatní operátori budú k dispozícii už len v pracovných dňoch od 8. do 21. hodiny.

Orange ani O2 takýmto spôsobom prevádzku svojich zákazníckych liniek neobmedzujú. Kontakt s agentom call centra je dostupný nonstop. Orange má však spojenie s operátorom spoplatnené sumou päť centov za minútu, prípadne ponúka balíky služieb, ktoré obsahujú aj prednostnú starostlivosť. O2 poskytuje infolinku pre vlastných zákazníkov s mesačným programom bezplatne, pri volaní z predplatenej karty sa platí 6,5 centu za minútu.

Zákaznícka linka Telekom 0800 123 456 je jedinou bezplatne dostupnou zákazníckou linkou pre všetkých volajúcich, vrátane zákazníkov iných operátorov.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.