Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Sony Xperia P v ponuke Telekomu, tablety od ZTE a Huawei aj pre hlasové paušály

Sony Xperia P v ponuke Telekomu, tablety od ZTE a Huawei aj pre hlasové paušály

Slovak Telekom, ktorý svoje služby ponúka pod značkou Telekom, zaradil do svojej akciovej ponuky smartfón Sony Xperia P, ktorý patrí do línie Xperia NXT. Okrem iného má operátor v ponuke aj dva nové tablety pre hlasové paušály. Konkrétne ide o modely Huawei Mediapad či ZTE Light Tab 2.

Novinka od japonskej spoločnosti Sony s označením Xperia P sa môže popýšiť 4-palcovým qHD displejom s podporou technológie White Magic, ktorá by sa mala starať o výborný jas a bezproblémovú čitateľnosť na priamom slnečnom svetle.

TIP: Sony predstavil smartfóny Xperia P a U, spúšťa predaj Xperia S

Snímač fotoaparátu dosiahol rozlíšenie 8 megapixlov, pričom mu nechýba automatické zaostrovanie či LED blesk určený do zhoršených svetelných podmienok. Novinka ďalej ponúkne kvalitnejšie hliníkové telo, dvojjadrový gigahertzový procesor, 1 GB RAM či internú pamäť s kapacitou 16 GB.

Zariadenie je v ponuke v nasledovných cenových hladinách:

  • 199 € pre programy 100Viac, Relax 100, Podľa seba 3 a Podnikateľ 90
  • 149 € pre programy 200Viac, Relax 200, Podľa seba 5 a Podnikateľ 150
  • 99 € pre program Podľa seba 7
  • 89 € pre programy 400Viac, 1000Viac a Podnikateľ 300
  • 39 € pre programy Podnikateľ 600 a Podnikateľ 1200

V ponuke Telekomu sa okrem iného objavili i dva nové tablety, ktoré sú v ponuke už aj pre hlasové paušály. Konkrétne ide o čínske modely Huawei Mediapad a ZTE Light Tab 2.

Prvý menovaný ponúkne 7-palcový IPS displej s rozlíšením 1 280 × 800 obrazových bodov, operačný systém Android 4.0 Ice Cream Sandwich či 5-megapixlový fotoaparát. Srdcom zariadenia je dvojjadrový procesor s taktom 1,2 GHz, ktorému sekunduje pamäť RAM s kapacitou 1 GB.

TIP: Test Huawei Mediapad: Tablet s vysokými ambíciami

Tablet Huawei Mediapad sa predáva za rovnaké ceny ako smartfón Xperia P. Čo sa týka druhej novinky ZTE Light Tab 2, tá je vo všetkých paušálových kategóriach lacnejšia o päť desiatok eur. Spomínaný tablet inak má 7-palcový displej s rozlíšením 1 024 × 600 pixlov, 1,4 GHz procesor či operačný systém Android 2.3 Gingerbread.

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.