Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Údajný zadný kryt nového iPhonu na videu

Údajný zadný kryt nového iPhonu na videu

Na stránkach Cydiablogu sa aktuálne objavilo video, ktoré údajne ponúka podrobný pohľad na zadný kryt nového iPhonu. Nový model by mal ponúknuť väčší displej s uhlopriečkou 4,1 palca s vyšším rozlíšením či rýchlejší procesor v porovnaní s jeho predchodcom. Podľa zadného krytu, ktorý sa objavil vo videu, prešiel iPhone v porovnaní so zatiaľ posledným modelom iPhone 4S viacerými zmenami.

Audio konektor vo forme 3,5 mm jacku sa presunul na spodnú hranu zariadenia, k stereo reproduktorom. Zadný panel naznačuje unibody konštrukciu, pričom je zhotovený z kovu a skla.

Rovnako je pravdepodobné nasadenie menšieho formátu SIM karty (nano-SIM) a uniknutý kryt potvrdzuje aj špekulácie o zmenšení proprietárneho konektora. Nástupca súčasného iPhonu 4S by mal byť ešte tenší.

TIP : Uniknuté fotografie nového iPhonu potvrdzujú väčší displej

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.