Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tesco mobile: Za dobíjanie predplatenky hovory z nej zadarmo

Tesco mobile: Za dobíjanie predplatenky hovory z nej zadarmo

Značkový mobilný operátor Tesco mobile uviedol novú službu V bezpečí, vďaka ktorej získa majiteľ predplatenej karty pravidelne dobíjanej z paušálu tri100 neobmedzené bezplatné volania na paušálové číslo bezplatne. Služba je určená najmä rodičom s deťmi, ktorí chcú zostať v kontakte aj po minutí kreditu.

Službu si musí aktivovať majiteľ paušálu, na ktoré si naviaže maximálne tri čísla predplatených kariet. Tie sa následne budú každý mesiac dobíjať o sumu v minimálnej výške 5 eur. Takto nadobudnutý kredit je možné využiť na všetky dostupné služby. Následne môžu používatelia predplatených kariet telefonovať na materské paušálové číslo bez obmedzení a aj po úplnom minutí kreditu. 

Tesco mobile poskytuje túto službu bez ďalších mesačných poplatkov. Aktivácia je možná aj cez SMS správu s textom Kredit nasledovaným telefónnym číslom a sumou určenou na dobíjanie.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.