Tesco mobile: Za dobíjanie predplatenky hovory z nej zadarmo

Tesco mobile: Za dobíjanie predplatenky hovory z nej zadarmo

Značkový mobilný operátor Tesco mobile uviedol novú službu V bezpečí, vďaka ktorej získa majiteľ predplatenej karty pravidelne dobíjanej z paušálu tri100 neobmedzené bezplatné volania na paušálové číslo bezplatne. Služba je určená najmä rodičom s deťmi, ktorí chcú zostať v kontakte aj po minutí kreditu.

Službu si musí aktivovať majiteľ paušálu, na ktoré si naviaže maximálne tri čísla predplatených kariet. Tie sa následne budú každý mesiac dobíjať o sumu v minimálnej výške 5 eur. Takto nadobudnutý kredit je možné využiť na všetky dostupné služby. Následne môžu používatelia predplatených kariet telefonovať na materské paušálové číslo bez obmedzení a aj po úplnom minutí kreditu. 

Tesco mobile poskytuje túto službu bez ďalších mesačných poplatkov. Aktivácia je možná aj cez SMS správu s textom Kredit nasledovaným telefónnym číslom a sumou určenou na dobíjanie.

Diskusia / 10
>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke