Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Mobilné aplikácie Účty a Platby už aj pre Androidy

Slovenská sporiteľňa rozšírila portfólio mobilných aplikácií určených pre komfortné používanie elektronického bankovníctva.

Tento text je tlačovou správou, ktorá je publikovaná v plnom znení. Redakcia nenesie zodpovednosť za jej obsah.

Aplikácie Účty a Platby sú odteraz dostupné nielen pre iPhone, ale aj pre telefóny s operačným systémom Android. Ich funkcie sa sústreďujú na základné operácie, ktoré klienti denne vykonávajú – kontrolovanie pohybov na účte a posielanie peňazí. Navyše je aplikácia Platby doplnená o možnosť vytvorenia platby oskenovaním poštovej poukážky, ktorá bola predtým dostupná v aplikácii Skener. 

Aplikácie sú postavené na koncepte bezpečnosti, ktorá by klienta nemala obmedzovať, ale mu slúžiť - prostredníctvom personalizovaného PIN je možné prihlásiť sa do všetkých aplikácií Slovenskej sporiteľne. Aby klient presne videl, odkiaľ a kam smerujú jeho peniaze, aplikácia zobrazuje skutočné názvy spoločností, s ktorými obchoduje. Inteligentná správa sporomessage pri každom prihlásení informuje klienta o jeho týždenných a mesačných výdavkoch. Vďaka nej môže kontrolovať a riadiť svoj rozpočet.  

Viac informácií:

(tlačová správa)

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.