Mobilné aplikácie Účty a Platby už aj pre Androidy

Slovenská sporiteľňa rozšírila portfólio mobilných aplikácií určených pre komfortné používanie elektronického bankovníctva.

Tento text je tlačovou správou, ktorá je publikovaná v plnom znení. Redakcia nenesie zodpovednosť za jej obsah.

Aplikácie Účty a Platby sú odteraz dostupné nielen pre iPhone, ale aj pre telefóny s operačným systémom Android. Ich funkcie sa sústreďujú na základné operácie, ktoré klienti denne vykonávajú – kontrolovanie pohybov na účte a posielanie peňazí. Navyše je aplikácia Platby doplnená o možnosť vytvorenia platby oskenovaním poštovej poukážky, ktorá bola predtým dostupná v aplikácii Skener. 

Aplikácie sú postavené na koncepte bezpečnosti, ktorá by klienta nemala obmedzovať, ale mu slúžiť - prostredníctvom personalizovaného PIN je možné prihlásiť sa do všetkých aplikácií Slovenskej sporiteľne. Aby klient presne videl, odkiaľ a kam smerujú jeho peniaze, aplikácia zobrazuje skutočné názvy spoločností, s ktorými obchoduje. Inteligentná správa sporomessage pri každom prihlásení informuje klienta o jeho týždenných a mesačných výdavkoch. Vďaka nej môže kontrolovať a riadiť svoj rozpočet.  

Viac informácií:

(tlačová správa)

 

>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke