Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Posledná šanca získať lacnejší internet v Orangei trikom

Posledná šanca získať lacnejší internet v Orangei trikom

Operátor Orange ponúka v rámci služby MusicJet Premium okrem možnosti počúvať hudbu bez obmedzenia aj dátový balík s gigabajtom predplatených dát. Štandardná cena za službu je 8,90 eura mesačne, spolu so zvýhodnenými kupónmi však môžete podstatnú časť peňazí za drahšie internetové balíky k programom WOW ušetriť výmenou za vyšší vstupný poplatok.

Trojmesačný kupón k službe MusicJet totiž stojí v aktuálnej akcii len 7,45 eura. Spolu s mesačným bezplatným obdobím pri prvej aktivácii služby vás tak priemerná cena za gigový internetový balík vyjde len na 1,86 eura mesačne. Ak chcete zvýhodnenú cenu využiť, poponáhľajte sa, platí len do dnešného dňa alebo vyčerpania zásob. Kupóny sa dajú kúpiť aj cez web. Doplnené dnes (sobota) o 12:10: Kupón je stále na webe. Či ho operátor skutočne pošle, je otázne.

Využiť tiež môžete aj rovno 6 mesačný balík za 19,90 eura. Priemerná cena za mesiac vyjde na 2,84 eura spolu s prvým mesiacom zdarma. Oba druhy kupónov je však možné aktivovať len do konca júna, pričom nie je jasné, či operátor akciu predĺži.

Podľa informácií z infolinky je možné naraz aktivovať aj niekoľko kupónov, pričom celková dĺžka platnosti sa sčíta. Objednaný kupón by sa vo vašej schránke mal objaviť do piatich dní.

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.