LG predstavilo Quick Voice, konkurenta Siri a S-Voice

LG predstavilo Quick Voice, konkurenta Siri a S-Voice

Obr

Juhokórejský producent LG predstavil vlastnú službu Quick Voice, ktorou chce konkurovať priamo hlasovému asistentovi Siri od Apple či S-Voice z dielne Samsungu.

Quick Voice od LG funguje na podobnom princípe ako konkurenčné služby. Nejde teda o obyčajné hlasové ovládanie. S mobilným telefónom sa aj v prípade Quick Voice budete môcť rozprávať prirodzeným spôsobom, nie len výhradne naučenými príkazmi.

V prípade LG ale služba nie je limitovaná na vybrané modely ako je tomu tak u iPhonu 4S a Samsungu Galaxy S III. Asistent Quick Voice bude dostupný podľa dostupných informácií pre zariadenia z línie Optimus. O novinke LG informovalo prostredníctvom tlačovej správy.

Diskusia / váš názor Fotogaléria / 1
>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke