Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

LG predstavilo Quick Voice, konkurenta Siri a S-Voice

LG predstavilo Quick Voice, konkurenta Siri a S-Voice

Juhokórejský producent LG predstavil vlastnú službu Quick Voice, ktorou chce konkurovať priamo hlasovému asistentovi Siri od Apple či S-Voice z dielne Samsungu.

Quick Voice od LG funguje na podobnom princípe ako konkurenčné služby. Nejde teda o obyčajné hlasové ovládanie. S mobilným telefónom sa aj v prípade Quick Voice budete môcť rozprávať prirodzeným spôsobom, nie len výhradne naučenými príkazmi.

V prípade LG ale služba nie je limitovaná na vybrané modely ako je tomu tak u iPhonu 4S a Samsungu Galaxy S III. Asistent Quick Voice bude dostupný podľa dostupných informácií pre zariadenia z línie Optimus. O novinke LG informovalo prostredníctvom tlačovej správy.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.