Telekom: Dva lístky do kina za cenu jedného už aj v sieti Cinemax

Telekom: Dva lístky do kina za cenu jedného už aj v sieti Cinemax

Telekom rozširuje svoju ponuku Telekom Benefit, v rámci ktorej je možné každú stredu získať dva lístky do kina za cenu jedného aj o sieť multikín Cinemax. Telekom o tom informoval prostredníctvom svojej stránky na Facebooku.

obr, 2012, temy, navstev06

Ponuka bola doteraz platná len v sieti kín Cinema City v Bratislave. Kupón do kina je možné využiť raz za týždeň v prípade, že zákazník využíva služby mobilnej siete Telekom s platbou na faktúru alebo služby pevnej siete Telekom, TV alebo internet. Na kupón majú raz za tri mesiace nárok aj zákazníci, ktorí využívajú predplatené služby mobilnej siete Telekom - Easy karta, Disney karta alebo Fix.

Podobnú ponuku – O2 Kino utorky - má vo svojom portfóliu aj modrý operátor. Kupóny sa dajú uplatniť každý utorok, no len v sieti kín Cinemax. Jedinou podmienkou pre ich získanie je útrata v posledných troch faktúrach vo výške minimálne 6 eur mesačne. V prípade karty s dobíjaním kreditu sa od zákazníka rovnako vyžaduje, aby za tri posledné mesiace minul aspoň 6 eur.

Kiná Cinemax nájdete v týchto mestách: Dunajská Streda, Nitra, Trnava, Trenčín, Skalica, Žilina, Banská Bystrica, Poprad, Prešov a Košice.

 

Diskusia / 15 Fotogaléria / 1
>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke