Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Telekom: Dva lístky do kina za cenu jedného už aj v sieti Cinemax

Telekom: Dva lístky do kina za cenu jedného už aj v sieti Cinemax

Telekom rozširuje svoju ponuku Telekom Benefit, v rámci ktorej je možné každú stredu získať dva lístky do kina za cenu jedného aj o sieť multikín Cinemax. Telekom o tom informoval prostredníctvom svojej stránky na Facebooku.

Ponuka bola doteraz platná len v sieti kín Cinema City v Bratislave. Kupón do kina je možné využiť raz za týždeň v prípade, že zákazník využíva služby mobilnej siete Telekom s platbou na faktúru alebo služby pevnej siete Telekom, TV alebo internet. Na kupón majú raz za tri mesiace nárok aj zákazníci, ktorí využívajú predplatené služby mobilnej siete Telekom - Easy karta, Disney karta alebo Fix.

Podobnú ponuku – O2 Kino utorky - má vo svojom portfóliu aj modrý operátor. Kupóny sa dajú uplatniť každý utorok, no len v sieti kín Cinemax. Jedinou podmienkou pre ich získanie je útrata v posledných troch faktúrach vo výške minimálne 6 eur mesačne. V prípade karty s dobíjaním kreditu sa od zákazníka rovnako vyžaduje, aby za tri posledné mesiace minul aspoň 6 eur.

Kiná Cinemax nájdete v týchto mestách: Dunajská Streda, Nitra, Trnava, Trenčín, Skalica, Žilina, Banská Bystrica, Poprad, Prešov a Košice.

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.