Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Šéf Foxconnu: Nový iPhone zahanbí Galaxy S III

Šéf Foxconnu: Nový iPhone zahanbí Galaxy S III

Terry Gou, CEO čínskej spoločnosti Foxconn, ktorá vyrába aj zariadenia ako iPhone či iPad pre firmu Apple, sa nechal počuť, že zákazníci by mali rozhodne počkať na nový iPhone. Údajne „zahanbí“ smartfón Galaxy S III od Samsungu.

Gou to povedal počas tradičného zasadnutia akcionárov spoločnosti, ktoré sa konalo tento týždeň. Netajil sa ani tým, že jeho životným cieľom je poraziť kórejskú spoločnosť Samsung.

Šéf Foxconnu tiež potvrdil dohodu s poprednou japonskou firmou Sharp, vďaka ktorej budú podľa neho obe spoločnosti schopné v nasledujúcich troch až piatich rokoch poraziť ich hlavného rivala - Samsung.

Foxconn bude spolu so Sharpom vyvíjať nové displeje s vysokým rozlíšením, ktoré by sa mohli objaviť už v ďalšej generácii iPhonu. Špekuluje sa, že spojenie týchto spoločnosti by tiež mohlo spustiť výrobu očakávanej HDTV od Apple.

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.