Galaxy S III vzbĺkol, Samsung už o probléme vie (aktualizované)

Galaxy S III vzbĺkol, Samsung už o probléme vie (aktualizované)

Servery Engadget či TheVerge.com priniesli kurióznu správu o vybuchujúcom smartfóne Samsung Galaxy S III.

Istý používateľ na fóre boards.ie tvrdí, že z jeho čisto nového Galaxy S III počas jazdy autom vyšiel plameň a iskry sprevádzané zvukovým efektom výbuchu. Zariadenie bolo podľa jeho slov len v stojane na mobil a nebolo pripojené do nabíjačky.

obr, 2012, temy, navstev06

obr, 2012, temy, navstev06

Na fotografiách, ktoré neskôr priložil, je vidieť roztavený plast v dolnej časti telefónu, medzi bočnou hranou zariadenia a konektorom microUSB. Zatiaľ ale nie je jasné, čo mohlo incident spôsobiť.

Samsung na svojom blogu informoval, že si je uvedeného problému vedomý a začne ho vyšetrovať hneď, ako získa poškodené zariadenie.

Aktualizované 22.6. o 9:15: Podľa oficiálneho stanoviska spoločnosti Samsung bol telefón počas výbuchu pripojený k nabíjačke. Hľadanie príčin naďalej pokračuje.

 

Diskusia / 123 Fotogaléria / 2
>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke