Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

ZyXEL predstavuje mobilnú aplikáciu pre storage

ZyXEL dnes uvádza na trh novú mobilnú funkciu pre domácich užívateľov.

Tento text je tlačovou správou, ktorá je publikovaná v plnom znení. Redakcia nenesie zodpovednosť za jej obsah.

Nové multimediálne servery radu ZyXEL NSA300 využívajú mobilnú aplikáciu Polkast, ktorá umožňuje užívateľom jednoducho sa pripojiť zo svojich tabletov a chytrých telefónov priamo k multimediálnemu serveru. Aplikácia je postavená na vytvorení vlastného osobného cloudu, ktorý zaručí bezpečný vzdialený prístup k multimediálnym knižniciam. Používatelia produktov ZyXEL si odteraz môžu užívať multimediálny obsah nie len doma, ale aj na cestách.

Vďaka multimediálnym serverom ZyXEL si môžu užívatelia slobodne ukladať a spúšťať multimediálny obsah ako napr. digitálne fotografie, domáce videá, HD audio a video súbory, a zdieľať ich so svojou rodinou alebo priateľmi. S využitím služby osobného cloudu Polkast môžu užívatelia produktov ZyXEL získať prístup k tisíckam súborov a sledovať uložené videá s pomocou bezplatnej mobilnej aplikácie Polkast.

Na rozdiel od verejných cloudov nemá osobný cloud ZyXEL žiadny veľkostný limit a nevyžaduje časovo náročné uploadovanie a downloadovanie. Keď ste pripojený ku rovnakej lokálnej sieti, využije mobilná aplikácia Polkast na stiahnutie súboru bezdrôtovú WiFi sieť. Nová funkcia osobného cloudu je teraz zdarma k dispozícii pre všetkých užívateľov multimediálnych serverov NSA300 a môžete si ju stiahnuť z app predajní iTunes a Android Market. Video predstavujúce túto mobilnú aplikáciu si môžete pozrieť na http://youtu.be/m0r3l88omI8.

V dnešnej dobe užívatelia očakávajú, že zostanú pripojení ku svojim dátam vždy a všade. To dokáže nový multimediálny server NSA300 so širokou ponukou funkcií a inovatívna technológia osobného cloudu. NSA300 je vo svojej triede najlepšou voľbou, zvlášť keď chcete prispôsobiť svoj životný štýl modernému digitálnemu veku.

Informácie o modeloch NSA a ich funkciách nájdete na webových stránkach www.zyxel.com alebo www.zyxel.cz.

O spoločnosti ZyXEL Communications

Spoločnosť ZyXEL Communications Corp. so sídlom na Taiwane bola založená v roku 1989 a v súčasnosti sa jedná o popredného svetového dodávateľa inovatívnych a spoľahlivých internetových riešení. Od svojho založenia prešla spoločnosť ZyXEL mnohými transformáciami. V dnešnej dobe patrí ZyXEL medzi niekoľko málo spoločností na svete, ktoré sú schopné dodávať kompletné sieťové riešenia pre telekomunikačných operátorov, stredne veľké podniky a domácich užívateľov. Medzi telekomunikačné riešenia patria zariadenia ústrední, zariadenia pre inštaláciu u zákazníka, prístupové sieťové zariadenia (bezdrôtové i s pevným pripojením) a switche triedy carrier. Medzi riešeniami pre stredne veľké organizácie nájdeme unifikované bezpečnostné brány, LAN switche, WLAN zariadenia a zariadenia pre IP telefóniu. Riešenia Digital Home zahŕňajú zariadenia pre sieťové pripojenie a multimediálne zariadenia.

(tlačová správa)

 

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.