Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Cloudová služba Nokia Air ukazuje zaujímavé novinky (uniknuté video)

Cloudová služba Nokia Air ukazuje zaujímavé novinky (uniknuté video)
Uniknuté promo video prezentuje vlastnú cloudovú službu fínskeho producenta, ktorá nesie názov Nokia Air. Tá má slúžiť na synchronizovanie aplikácií, multimediálneho obsahu či kontaktov medzi smartfónmi a tabletmi výrobcu.

Celé video má však ešte jednu rovinu. Môžete v ňom totiž zhliadnuť koncepty trojice nových a zatiaľ neznámych zariadení. Okrem klasického smartfónu je tu aj tablet a zaujímavý vysúvací dotykový telefón.

Všetky tri zariadenia na videu bežia na neznámom systéme, ktorý má však niektoré prvky najnovšieho Symbianu Belle. Môže ísť teda o pripravovanú aktualizáciu Nokia Belle Feature Pack 2.

Príťažlivých noviniek z uniknutého videa by sme sa mohli dočkať na jeseň, kedy sa bude konať pravidelné podujatie Nokia World. Čo myslíte, naberie Nokia druhý dych?

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.