Apple vydal samostatnú aplikáciu pre podcasty

Apple vydal samostatnú aplikáciu pre podcasty

novom iOS 6 si viacerí vývojári všimli, že Apple odstránil z aplikácie Hudba viacero kategórii, medzi ktorými boli aj Podcasty. Ukázalo sa, že dôvodom bolo vydanie samostatnej aplikácie venovanej výlučne podcastom.

V aplikácii je k dispozícii obrovské množstvo audio a video podcastov, ktoré sú dostupné zadarmo. Všetky podcasty sú rozdelené do rôznych sekcii a rebríčkov, jej ovládanie je preto intuitívne a jednoduché.

Jednotlivé epizódy podcastov je možné streamovať priamo z internetu alebo si ich do zariadenia stiahnuť a pozrieť neskôr offline. Novinkou je aj funkcia Sleep Timer, vďaka ktorej si môžete nastaviť časovať na automatické vypnutie prehrávania. Podcasty je navyše možné zdieľať na Twitter, poslať e-mailom alebo odoslať ako správu.

obr, 2012, sw, dragon 3fotografie v galérii

obr, 2012, sw, dragon 3fotografie v galérii

obr, 2012, sw, dragon 3fotografie v galérii

ProduktOperačný systémStiahnutieCena
PodcastsiOSApp StoreZadarmo

 

Diskusia / 32 Fotogaléria / 3
>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke