Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Apple vydal samostatnú aplikáciu pre podcasty

Apple vydal samostatnú aplikáciu pre podcasty

novom iOS 6 si viacerí vývojári všimli, že Apple odstránil z aplikácie Hudba viacero kategórii, medzi ktorými boli aj Podcasty. Ukázalo sa, že dôvodom bolo vydanie samostatnej aplikácie venovanej výlučne podcastom.

V aplikácii je k dispozícii obrovské množstvo audio a video podcastov, ktoré sú dostupné zadarmo. Všetky podcasty sú rozdelené do rôznych sekcii a rebríčkov, jej ovládanie je preto intuitívne a jednoduché.

Jednotlivé epizódy podcastov je možné streamovať priamo z internetu alebo si ich do zariadenia stiahnuť a pozrieť neskôr offline. Novinkou je aj funkcia Sleep Timer, vďaka ktorej si môžete nastaviť časovať na automatické vypnutie prehrávania. Podcasty je navyše možné zdieľať na Twitter, poslať e-mailom alebo odoslať ako správu.

ProduktOperačný systémStiahnutieCena
PodcastsiOSApp StoreZadarmo

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.