Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
http://www.zive.sk/top-produkt-2014

Android 4.1 dá zbohom Flashu

Android 4.1 dá zbohom Flashu

Najnovšia verzia operačného systému Android 4.1 Jelly Bean bude už bez oficiálnej podpory Flashu. Spoločnosť Adobe to vo štvrtok potvrdila na svojom blogu.

Adobe uviedla, že Flash pre nový Android nevyvíjala a ani netestovala. Spoločnosť tiež upozornila, že od 15. augusta si už nebude možné Flash z Google Play Store stiahnuť ani do nižších verzii Androidu.

Ak si teda chcete Flash v telefóne aj tak nechať, Adobe odporúča, aby ste si ho stiahli do tohto dátumu. Po 15. auguste budú dostupné už len aktualizácie pre súčasných používateľov Flashu.

V prípade, že si Android aktualizujete z verzie 4.0 na 4.1, Adobe upozorňuje, že Flash nemusí pracovať správne a odporúča ho preto zo systému odinštalovať.

 

Vyberáme pod stromček  
Diskusia / 91
>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.