Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Android 4.1 dá zbohom Flashu

Android 4.1 dá zbohom Flashu

Najnovšia verzia operačného systému Android 4.1 Jelly Bean bude už bez oficiálnej podpory Flashu. Spoločnosť Adobe to vo štvrtok potvrdila na svojom blogu.

Adobe uviedla, že Flash pre nový Android nevyvíjala a ani netestovala. Spoločnosť tiež upozornila, že od 15. augusta si už nebude možné Flash z Google Play Store stiahnuť ani do nižších verzii Androidu.

Ak si teda chcete Flash v telefóne aj tak nechať, Adobe odporúča, aby ste si ho stiahli do tohto dátumu. Po 15. auguste budú dostupné už len aktualizácie pre súčasných používateľov Flashu.

V prípade, že si Android aktualizujete z verzie 4.0 na 4.1, Adobe upozorňuje, že Flash nemusí pracovať správne a odporúča ho preto zo systému odinštalovať.

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.