Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

O2 zlacňuje flatový paušál zo 70 na 45 eur, pridáva bonus

O2 zlacňuje flatový paušál zo 70 na 45 eur, pridáva bonus

Operátor O2 od pondelka znižuje cenu paušálu O2 Platinový, ktorý ponúka neobmedzené volania spolu s neobmedzenými SMS do všetkých sietí na Slovensku a do Českej republiky, Rakúska, Maďarska, Poľska, Írska a Veľkej Británie. Novou cenou je 45 eur. Paušál stál doposiaľ 70 eur s DPH.

Zmenu MobilManii potvrdila hovorkyňa operátora Martina Jamrichová. Týka sa aj súčasných zákazníkov, ktorí dostanú nižšiu cenu automaticky.

K programu bude aj 1 000 MB dát už v cene. Bonusom na telefón zostáva 288 eur na 18 mesiacov.

Konkurenčný Orange ponúka podobný paušál za 34,99 eura. Ide o zvýhodnený balík Nekonečno 3. Volania i SMS ale platia len do SR. Pri volaniach je limitom prvých 250 čísel, ďalšie sú spoplatnené podľa tarify. Internet sa platí osobitne: 700 MB vyjde na 6,99 eura, 2 000 megabajtov takmer 10 eur.U oranžového operátora sa dajú priplatiť aj nekonečné medzinárodné hovory v rámci EÚ (6,99 eura) a nekonečné medzinárodné hovory Svet za 9,99 eura. Paušál má pri kúpe telefónu za dotovanú cenu viazanosť 24 mesiacov.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.