Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

O2: Neobmedzený paušál pre firmy zlacnel. Má strop 40 € (Doplnené)

O2: Neobmedzený paušál pre firmy zlacnel. Má strop 40 € (Doplnené)

Pôvodný článok, včera o 16:55: Od 1. júla 2012 zlacňuje Telefónica okrem Platinového O2 Paušálu aj svoj flatový program pre firmy. O2 Moja firma má oddnes cenový strop volaní znížený na 40 €, uvádza nový cenník zverejnený na webe. Doposiaľ sa účtovalo najviac 55 €.

V rámci maximálnej sumy za volania 40 € je možné telefonovať do všetkých sietí v Zónach 1 a 2, teda v celej Európskej únii.

O2 na firemnom programe okrem iného znížila aj sadzbu za volania v prípade, že zákazník pretelefonuje 300 a viac minút. Nová sadzba je 6 centov za minútu, teda o 2 centy menej ako sa účtovalo doteraz.

Doplnené dnes o 16:35: Balíček 500SMS a MMS po novom zlacnel na 5 €. „Zákazníci môžu rovnako získať aj odteraz ešte atraktívnejší bonus na kúpu nového telefónu,“ dodáva tlačová správa. Operátor ponúkané zľavy ale upresňuje až na predajni.

Pokračovanie článku pod reklamou videoreklama

Pokračovanie pôvodného článku: O2 predáva paušál ako neobmedzený, vo všeobecných obchodných podmienkach však pomenúva situácie, ktoré sa považujú za zneužitie služby. Okrem používania automatov a GSM brán je porušením podmienok aj využívanie služieb v neprimeranom rozsahu neobvyklom oproti štandardnému správaniu užívateľa, teda napríklad vtedy, ak nie je zachovaný primeraný pomer medzi odchádzajúcou a prichádzajúcou prevádzkou.

TIP: O2 zlacňuje flatový paušál zo 70 na 45 eur, pridáva bonus

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.