Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

O2: Neobmedzený paušál pre firmy zlacnel. Má strop 40 € (Doplnené)

O2: Neobmedzený paušál pre firmy zlacnel. Má strop 40 € (Doplnené)

Pôvodný článok, včera o 16:55: Od 1. júla 2012 zlacňuje Telefónica okrem Platinového O2 Paušálu aj svoj flatový program pre firmy. O2 Moja firma má oddnes cenový strop volaní znížený na 40 €, uvádza nový cenník zverejnený na webe. Doposiaľ sa účtovalo najviac 55 €.

V rámci maximálnej sumy za volania 40 € je možné telefonovať do všetkých sietí v Zónach 1 a 2, teda v celej Európskej únii.

O2 na firemnom programe okrem iného znížila aj sadzbu za volania v prípade, že zákazník pretelefonuje 300 a viac minút. Nová sadzba je 6 centov za minútu, teda o 2 centy menej ako sa účtovalo doteraz.

Doplnené dnes o 16:35: Balíček 500SMS a MMS po novom zlacnel na 5 €. „Zákazníci môžu rovnako získať aj odteraz ešte atraktívnejší bonus na kúpu nového telefónu,“ dodáva tlačová správa. Operátor ponúkané zľavy ale upresňuje až na predajni.

Pokračovanie pôvodného článku: O2 predáva paušál ako neobmedzený, vo všeobecných obchodných podmienkach však pomenúva situácie, ktoré sa považujú za zneužitie služby. Okrem používania automatov a GSM brán je porušením podmienok aj využívanie služieb v neprimeranom rozsahu neobvyklom oproti štandardnému správaniu užívateľa, teda napríklad vtedy, ak nie je zachovaný primeraný pomer medzi odchádzajúcou a prichádzajúcou prevádzkou.

TIP: O2 zlacňuje flatový paušál zo 70 na 45 eur, pridáva bonus

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.