O2 Fér: Zlacnenie 300-minútového Extra balíčka

O2 Fér: Zlacnenie 300-minútového Extra balíčka

Telefónica Slovakia od 1. júla  znížila cenu 300-minútového Extra balíčka do všetkých sietí k programu O2 Fér. Z pôvodných 25 eur klesla cena na 21 eur s DPH, informoval operátor v tlačovej správe.

Jedna minúta v rámci balíka vychádza na 7 centov. Minúty platia do všetkých sietí na Slovensku a do Česka, Veľkej Británie, Írska, Maďarska, Rakúska a Poľska.

Znížená cena sa uplatní aj zákazníkom, ktorí už balíček v súčasnosti využívajú. Ceny ostatných balíkov sa nemenili. Napríklad 500-minútový vyjde na 29 eur, sto minút stojí 10 eur. Po aktivácii balíkov operátor neuplatňuje výhodu volaní po 3. minúte zdarma vo vlastnej sieti.
 

Diskusia / 57
>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke