Interiérové mapy pre Google Maps prišli nielen do Londýna

Interiérové mapy pre Google Maps prišli nielen do Londýna

Google krátko pred začiatkom Olympijských hier 2012 spustil interiérové mapy múzeí, štadiónov a nákupných centier nielen v Londýne. Ponuka je súčasťou služby Google Maps pre smartfóny so systémom Android. Informoval o tom internetový portál Mashable.

Interiérové mapy fungujú analogicky ako doteraz (Google spustil službu ešte minulý rok). Hneď ako sa priblížite k pôdorysu budovy dostatočne blízko, automaticky sa zobrazí interiérová mapa budovy.

Obr, Testy, LG Optimus L7

V súčasnosti sú zmapované vyše štyri desiatky lokalít nielen v Londýne, vrátane Britského múzea, Národného divadla či stanice Paddington. Kompletný zoznam nájdete na stránkach spoločnosti Google.

 

Diskusia / 5 Fotogaléria / 1
>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.