Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Interiérové mapy pre Google Maps prišli nielen do Londýna

Interiérové mapy pre Google Maps prišli nielen do Londýna

Google krátko pred začiatkom Olympijských hier 2012 spustil interiérové mapy múzeí, štadiónov a nákupných centier nielen v Londýne. Ponuka je súčasťou služby Google Maps pre smartfóny so systémom Android. Informoval o tom internetový portál Mashable.

Interiérové mapy fungujú analogicky ako doteraz (Google spustil službu ešte minulý rok). Hneď ako sa priblížite k pôdorysu budovy dostatočne blízko, automaticky sa zobrazí interiérová mapa budovy.

V súčasnosti sú zmapované vyše štyri desiatky lokalít nielen v Londýne, vrátane Britského múzea, Národného divadla či stanice Paddington. Kompletný zoznam nájdete na stránkach spoločnosti Google.

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.