Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Motorola Atrix HD: Vylepšený RAZR pre AT&T

Motorola Atrix HD: Vylepšený RAZR pre AT&T

Spoločnosť Motorola predstavila novinku s označením Atrix HD. Smartfón, ktorý je exkluzívne určený pre amerického operátora AT&T, beží na operačnom systéme Android s označením 4.0 Ice Cream Sandwich. Telo smartfónu je opäť vyrobené z kevlarových vlákien.

Treba tiež dodať, že novinka neobsahuje žiadne senzorové či hardvérové tlačidlá. Celý prístroj sa bude ovládať len pomocou displeja, teda podobne ako „Google smartfón“ Samsung Galaxy Nexus. Zobrazovacia jednotka dosiahla veľkosť 4,5 palca pri HD rozlíšení 1 280 × 720 obrazových bodov.

Pri displeji sa tiež spomína technológia ColorBoost. Smartfón Motorola Atrix HD má aj 8-megapixlový fotoaparát s automatickým zaostrovaním, LED bleskom či podporou nahrávania videa až do maximálneho rozlíšenia 1 920 × 1 080 pixlov (FullHD).

Nad displejom sa nachádza aj sekundárna 1,3 MPx kamera, ktorá poslúži najmä na videohovory. Srdcom zariadenia je dvojjadrový procesor s taktovacou frekvenciou 1,5 GHz, ktorému sekunduje 1 GB operačnej pamäte RAM.

Vo výbave smartfónu tiež nechýbajú bezdrôtové technológie Wi-Fi 802.11 b/g/n a Bluetooth s A2DP či navigácia GPS. Interná pamäť s kapacitou 8 GB je ďalej rozšíriteľná pomocou pamäťových kariet microSD až do 32 GB. Očakáva sa tiež solídna výdrž vďaka akumulátoru s kapacitou 1 780 mAh.

Dnešná novinka amerického producenta, ktorý bol kedysi dávno aj svetovou jednotkou v predajoch mobilných telefónov, nám svojím spôsobom pripomína smartfón Motorola RAZR. Prístroj s označením Atrix HD je vlastne akýmsi vylepšeným derivátom tohto modelu. Téme sa venoval server GSMarena.com.

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.