Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tip pre Windows Phone: Život v obrazoch s Photo Timeline

Vyskúšali sme aplikáciu na správu fotografií pre zariadenia so systémom Windows Phone. Poteší jednoduchosťou, priamočiarosťou či cenou.

Aplikácie Photo Timeline je zaujímavý nástroj na správu fotografií pre zariadenia s operačným systémom Windows Phone. Oproti klasickej „foto“ aplikácii, ktorá je predinštalovaná výrobcom, ponúka Photo Timeline niekoľko vymožeností navyše v sympatickom balení s jednoduchosťou, ktorá je vlastná mobilným oknám.

V jednoduchosti je krása

Prostredie aplikácie má čistý a príjemný dizajn v štýle Metro, takže výborne zapadá do celkového obrazu systému. Na úvodnej stránke Timeline sú zobrazené všetky fotografie, vyhotovené zariadením v chronologickom poradí.

Ďalšou záložkou je Calendar page, kde sa nachádzajú fotografie priradené k jednotlivým dňom v mesiaci. Najviac nás však zaujala možnosť usporiadania fotografií na prehľadnej mape, vďaka pridanej GPS polohe o tom, kde boli vyhotovené.

Ovládanie je veľmi jednoduché. Stačí jednoduchý dotyk poľa s dátumom či miesta na mape a aplikácia zobrazí obrázky zhotovené v daný deň či na danom mieste. Photo Timeline ponúka aj podrobné EXIF informácie o fotografiách.

V nastaveniach nájdete možnosť vypnúť zaznamenávanie polohy a rovnako je možné vybrať zobrazovanie fotografií zhotovených len zariadením Windows Phone alebo integráciu všetkých obrázkových albumov do aplikácie. Ak chcete plnohodnotne využívať sledovanie polohy, je nutné v nastaveniach aplikácií v položke Pictures+Camera túto funkciu povoliť.

Priamočiarosť, žiadne zbytočnosti

S aplikáciou sa pracuje veľmi pohodlne, nezaznamenali sme pády či spomalenia. Photo Timeline je príjemným spestrením práce s fotografiami v systéme Windows Phone. Aplikácia je veľmi jednoduchá bez zbytočných ozdôb či pokročilejších funkcií, čo nie je nutne zlé.

Mnohým používateľom ponúkne presne to, čo na jednoduchú správu fotografií potrebujú. Jedinou chybičkou krásy je nemožnosť zdieľať fotografie priamo z prostredia aplikácie, dúfame však, že táto funkcia časom pribudne.  Photo Timeline je dostupná v češtine a angličtine s príjemnou cenou na úrovni 99 centov.

NázovOperačný systémStiahnutieCena
Photo TimelineWindows Phone 7.5Marketplace0,99 €

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.