Zisk HTC za minulý kvartál prudko klesol

Zisk HTC za minulý kvartál prudko klesol
Čistý zisk producenta smartfónov HTC v druhom kvartáli tohto roka medziročne prudko poklesol o 58 percent na 7,4 miliardy taiwanských dolárov (približne 199 miliónov eur).

Firma HTC v súčasnosti vsádza na novú líniu smartfónov One, v prípade ktorej verí, že jej pomôže získať späť stratené trhové podiely, o ktoré ju pripravila silná konkurencia zo strany Apple a Samsungu.

Štvrťročné finančné výsledky HTC priamo kontrastujú s hospodárením johokórejského Samsungu, ktorý za uplynulý kvartál očakáva rekordný prevádzkový zisk. Samsung ohlásil medziročný nárast až o 80 percent

Diskusia / 11
>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke