Vzbĺknutie Galaxy S III údajne spôsobila mikrovlnka

Vzbĺknutie Galaxy S III údajne spôsobila mikrovlnka

Vzbĺknutie smartfónu Samsung Galaxy S III, o ktorom sme vás informovali v tejto bleskovke, údajne spôsobil externý zdroj energie a nie chyba v zariadení.

Zo správy nezávislej britskej Fire Investigations (FIUK) vyplýva, že zariadenie neexplodovalo samo od seba, ale výbuch spôsobil externý zdroj energie.  Konkrétne malo ísť podľa vyšetrovateľov o bežnú mikrovlnu rúru, do ktorej mal byť smartfón umiestnený.

Majiteľ zariadenia na fórum, kde pred niekoľkými týždňami zverejnil fotografie poškodeného Galaxy S III, napísal, že odvoláva svoje pôvodné vyhlásenie v ktorom tvrdil, že smartfón bol v čase explózie umiestnený v aute v stojane na mobil a nebol pripojený do nabíjačky. Namiesto toho uviedol, že poškodenie na telefóne bolo spôsobené inou osobou, ktorá ho chcela vysušiť od vody.

 

 

Diskusia / 29
>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke