Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Vzbĺknutie Galaxy S III údajne spôsobila mikrovlnka

Vzbĺknutie Galaxy S III údajne spôsobila mikrovlnka

Vzbĺknutie smartfónu Samsung Galaxy S III, o ktorom sme vás informovali v tejto bleskovke, údajne spôsobil externý zdroj energie a nie chyba v zariadení.

Zo správy nezávislej britskej Fire Investigations (FIUK) vyplýva, že zariadenie neexplodovalo samo od seba, ale výbuch spôsobil externý zdroj energie.  Konkrétne malo ísť podľa vyšetrovateľov o bežnú mikrovlnu rúru, do ktorej mal byť smartfón umiestnený.

Majiteľ zariadenia na fórum, kde pred niekoľkými týždňami zverejnil fotografie poškodeného Galaxy S III, napísal, že odvoláva svoje pôvodné vyhlásenie v ktorom tvrdil, že smartfón bol v čase explózie umiestnený v aute v stojane na mobil a nebol pripojený do nabíjačky. Namiesto toho uviedol, že poškodenie na telefóne bolo spôsobené inou osobou, ktorá ho chcela vysušiť od vody.

 

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.