Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
IFA 2015

Amazon chystá konkurenta iPhonu

Amazon chystá konkurenta iPhonu

Amazon údajne pracuje na vlastnom smartfóne, ktorý má priamo konkurovať iPhonu z dielne Apple či celému spektru Androidov. Pre agentúru Bloomberg to potvrdili dva zdroje blízke situácii.

Jeden zo zdrojov uviedol, že Amazon na novom smartfóne spolupracuje s čínskym výrobcom Foxconn. Smartfón od Amazonu by tak mohol zaujať okrem iného aj cenou – podobne ako tablet Kindle Fire, ktorý je lídrom medzi tabletmi s Androidom.

V prospech Amazonu na trhu hovorí okrem ceny aj rozšírený ekosystém, ktorý poskytuje v podobe širokej ponuky kníh v digitálnej podobe či ďalšieho multimediálneho obsahu.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.