Amazon chystá konkurenta iPhonu

Amazon chystá konkurenta iPhonu

Amazon údajne pracuje na vlastnom smartfóne, ktorý má priamo konkurovať iPhonu z dielne Apple či celému spektru Androidov. Pre agentúru Bloomberg to potvrdili dva zdroje blízke situácii.

Jeden zo zdrojov uviedol, že Amazon na novom smartfóne spolupracuje s čínskym výrobcom Foxconn. Smartfón od Amazonu by tak mohol zaujať okrem iného aj cenou – podobne ako tablet Kindle Fire, ktorý je lídrom medzi tabletmi s Androidom.

V prospech Amazonu na trhu hovorí okrem ceny aj rozšírený ekosystém, ktorý poskytuje v podobe širokej ponuky kníh v digitálnej podobe či ďalšieho multimediálneho obsahu.

Diskusia / 19
>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke