Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Swan Mobile má dvetisíc zákazníkov, zatraktívni ceny mobilov

Swan Mobile má dvetisíc zákazníkov, zatraktívni ceny mobilov

Brandovaný operátor bude aj naďalej pôsobiť iba na poli predplatených služieb. Projekt v réžii providera Swan a operátora O2 oživí nová ponuka telefónov.

V súčasnosti zverejnený cenník telefónov zarazí od prvého momentu. Napríklad takmer trojročná Nokia N97 Mini by sa mala predávať za 451,50 eura. Ako však vysvetlila marketingová špecialistka Swanu Lena Nemeškalová, táto ponuka je neaktuálna a momentálne sa pracuje na novej.

Na otázku, či je Swan Mobile v dnešnej dobe atraktívny v porovnaní s konkurenciou, sme dostali vyhýbavú odpoveď. „Služba Swan Mobile je doplnkovou službou, ktorá bola v čase svojho vzniku plnohodnotnou konkurenciou podobným produktom na trhu - napríklad Naymobile či Tesco mobile,“ povedala Nemeškalová.

Počet zákazníkov Swan Mobile sa aktuálne pohybuje okolo čísla dvetisíc, informoval operátor. Služba bola predstavená koncom roka 2009. Odvtedy neprešla žiadnymi výraznými zmenami. Zachovaná ostala sekundová tarifikácia po prvej minúte či ceny za volania, SMS a MMS v slovenských sieťach.

V minulosti vzniklo viacero takýchto partnerských projektov. Zaniknúť stihol Naymobile, využívajúci sieť O2. Jeho zákazníci prešli na program O2 Fér. Podobný osud postihol aj Mphone, ktorého ponuka služieb využívajúca službu Telekomu bola pozastavená. FunFón (sieť Orangeu) a Tesco mobile (sieť O2) fungujú dodnes.

Atraktívna cena šesť centov za minútu platí pre hovory na účastnícke čísla O2 a do všetkých pevných sietí v SR. Za volania do mobilných sietí Orangeu a Telekomu sa platí 12 centov za minútu. SMS stojí šesť centov, za MMS si Swan Mobile naúčtuje 25 centov.

Prístup na internet je spoplatnený sumou 0,2 eura za prenos 100 KB. Platí kilobajtový účtovací interval a maximálna suma na deň 0,5 eura. Po prenesení 400 MB nastáva rapídne obmedzenie rýchlosti na 16 kilobitov za sekundu.

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.