Ružová je v móde, dostane ju Nokia Lumia 900 aj Sony Xperia P

Ružová je v móde, dostane ju Nokia Lumia 900 aj Sony Xperia P

Ružové farebné vyhotovenia mobilných telefónov sa zdá sa stávajú stále viac populárne. Aj výrazná farba je totiž spôsob, akým môžete svoj mobil odlíšiť od ostatných „čiernych placiek“.

Svoje o tom vie Nokia, ktorá stavila na pestré farby v novej línii smartfónov Lumia. Ružové farebné vyhotovenie dostane aj top model fínskeho výrobcu Nokia Lumia 900, ktorá sa doposiaľ predávala len v bielej, čiernej a modrej farbe. Od 15. júla sa Lumia 900 objaví v ružovom vyhotovení v ponuke amerického operátora AT&T, môžeme však predpokladať, že onedlho na to príde aj na ostatné trhy.

Obr 4fotografie v galérii

Obr 4fotografie v galérii

Obr 4fotografie v galérii

Ženy chce osloviť aj firma Sony so svojou ružovou Xperiou P. Zatiaľ však nie je jasná dostupnosť smartfónu v novom farebnom vyhotovení. Otázna je aj jeho dostupnosť na svetových trhoch, môže ísť totiž o exkluzívnu verziu, ktorá sa bude predávať len v Ázii. O novinkách informovali portály Engadget.com a Gsmarena.com.

Obr 4fotografie v galérii

Diskusia / váš názor Fotogaléria / 4
>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke