Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ružová je v móde, dostane ju Nokia Lumia 900 aj Sony Xperia P

Ružová je v móde, dostane ju Nokia Lumia 900 aj Sony Xperia P

Ružové farebné vyhotovenia mobilných telefónov sa zdá sa stávajú stále viac populárne. Aj výrazná farba je totiž spôsob, akým môžete svoj mobil odlíšiť od ostatných „čiernych placiek“.

Svoje o tom vie Nokia, ktorá stavila na pestré farby v novej línii smartfónov Lumia. Ružové farebné vyhotovenie dostane aj top model fínskeho výrobcu Nokia Lumia 900, ktorá sa doposiaľ predávala len v bielej, čiernej a modrej farbe. Od 15. júla sa Lumia 900 objaví v ružovom vyhotovení v ponuke amerického operátora AT&T, môžeme však predpokladať, že onedlho na to príde aj na ostatné trhy.

Ženy chce osloviť aj firma Sony so svojou ružovou Xperiou P. Zatiaľ však nie je jasná dostupnosť smartfónu v novom farebnom vyhotovení. Otázna je aj jeho dostupnosť na svetových trhoch, môže ísť totiž o exkluzívnu verziu, ktorá sa bude predávať len v Ázii. O novinkách informovali portály Engadget.com a Gsmarena.com.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.