Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Samsung daroval slovenskej olympijskej výprave oficiálny smartfón pre LOH 2012 v Londýne

Všetci členovia slovenskej olympijskej výpravy v Londýne dostali novinku Samsung GALAXY S III so špeciálne navrhnutým zadným krytom.

Tento text je tlačovou správou, ktorá je publikovaná v plnom znení. Redakcia nenesie zodpovednosť za jej obsah.

Prezident spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak dnes slávnostne daroval všetkým členom slovenskej olympijskej výpravy vlajkovú loď medzi smartfónmi – Samsung GALAXY S III. Slávnostné odovzdanie sa uskutočnilo na Magio pláži na petržalskej strane Dunaja, kde prebiehala autogramiáda všetkých olympionikov. 

„Z celého Slovenska ste najlepší. Spoločnosť Samsung vám preto venuje v súčasnosti najlepší smartfón na trhu – Samsung Galaxy S III. V mene spoločnosti Samsung vám prajem popredné umiestnenia a pekné športové zážitky,“ uviedol na oficiálnom odovzdávaní Jin Hwan Kim, prezident Samsung Electronics Czech and Slovak.

Novinka disponuje špeciálne navrhnutým olympijským zadným krytom, ktorému dominuje časť slovenskej vlajky s jej dominantou – štátnym znakom. V pravom dolnom rohu je logo Slovenského olympijského výboru v bielom prevedení. Členovia slovenskej výpravy tak budú reprezentovať Slovensko na každom kroku aj vďaka tejto limitovanej olympijskej edícii.


Smartfón Samsung GALAXY S III bol oficiálne a zároveň symbolicky predstavený začiatkom mája v Londýne, kde sa už o pár dní začnú tohtoročné Letné olympijské hry 2012. Novinka ponúka množstvo funkcií, ako Smart Stay, Direct Call (Priamy hovor), Smart Alert (Inteligentné upozornenie) alebo Best photo (Najlepšia fotografia). Na slovenskom trhu sa predáva so 16GB vnútornou pamäťou v dvoch farbách – keramická biela a metalická modrá.

O spoločnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd. je popredným svetovým výrobcom polovodičov, telekomunikačných zariadení, digitálnych médií a technológií určených pre digitálnu konvergenciu. V roku 2011 dosiahli jej konsolidované tržby výšku 143,1 mld. USD. V 197 pobočkách v 72 krajinách po celom svete zamestnáva približne 206 000 pracovníkov. Je rozdelená do dvoch samostatných organizácií, ktoré koordinujú činnosť deviatich nezávislých divízií: Digital Media & Communications, pod ktorú spadajú Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions a Digital Imaging, a Device Solutions, ktorá sa skladá z divízií Memory, System LSI a LED. Spoločnosť Samsung Electronics si vydobyla uznanie za špičkové výsledky, ktoré dosahuje pri plnení celého radu ekonomických, ekologických a sociálnych kritérií, a bola vyhlásená za najudržateľnejšiu technologickú spoločnosť z Dow Jones indexu udržateľnosti za rok 2011. Ďalšie informácie získate na adrese www.samsung.com.

(tlačová správa)

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.