Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Sony Xperia SL na tlačovej fotografii. Príde v ružovej a modrej farbe

Sony Xperia SL na tlačovej fotografii. Príde v ružovej a modrej farbe

Na internete sa objavila tlačová fotografia chystanej novinky od japonskej spoločnosti Sony – smartfónu s označením Xperia SL. Prístroj však má byť len akousi aktualizáciou modelu Xperia S, teda podobne ako to bolo minulý rok v prípade Xperií arcarc S.

O chystanej novinke sme vás tiež informovali v nedávnej správe. Čo sa týka rozdielov, tie budú len kozmetického charakteru. Smartfón Sony Xperia SL bude mať napríklad operačný systém Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich už od výroby.

Prístroj má mať tiež vyšší takt procesora (1,7 GHz oproti 1,5 GHz). Prítomný by však mal byť aj naďalej starší dvojjadrový procesor s čipsetom Snapdragon S3, no nie je tiež vylúčené, že novinka dostane aj novší Snapdragon S4.

Zvyšok parametrov má byť zhodný s modelom Xperia S. Novinka sa na trhu objaví aj v dvoch nových farebných vyhotoveniach – ružovej a modrej, ktoré by mohli byť atraktívne aj pre mladšiu generáciu používateľov smartfónov.

Smartfón Sony Xperia SL sa pravdepodobne predstaví už na nadchádzajúcom podujatí IFA 2012, ktoré sa koná od 31. augusta do 5. septembra 2012 v nemeckom Berlíne. Cena prístroja či konkrétna dostupnosť však zatiaľ známe nie sú. Na tému upozornil server GSMarena.com.

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.