Bonus za prenos čísla do O2 končí, platí cez e-shop do polnoci

Bonus za prenos čísla do O2 končí, platí cez e-shop do polnoci

Dnes o polnoci končí u operátora O2 bonus za prenos čísla do jeho siete. Operátor poskytoval novým zákazníkom zľavy z faktúr v celkovej výške 50 eur v prípade, ak si číslo preniesli cez e-shop od iného operátora na program s platbou na faktúru. Neplatí už ani bonus vo výške 100 eur pre programy Moja firma, jeho platnosť skončila ešte 6. júla.

Podľa vyjadrenia O2 sa operátor na predĺženie aktuálnej akcie nechystá, do budúcnosti však pripravuje nové. „Aktuálne nepredlžujeme ani jeden z uvedených bonusov. Zákazníci sa však môžu tešiť na novinky, ktoré predstavíme už v krátkej budúcnosti,“ uviedla hovorkyňa Martina Jamrichová.

Pripomeňme, že O2 už v minulosti bonusy za prenos čísla niekoľkokrát pozastavil a priniesol opäť v pozmenenej podobe. Aktuálne zisťujeme, či sa budú novinky opäť týkať prenosu čísla a kedy budú dostupné.

Odmenu za prenesenie čísla na predplatenú kartu naďalej poskytuje Telekom - pri Easy Free. K prvým šiestim dobitiam od aktivácie pripisuje bonusový kredit 5 eur. Akcia je platná do konca júla a zatiaľ nie je jasné, či ju operátor predĺži.

Na článku spolupracoval Filip Hanker

Diskusia / 15
>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke