Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Bonus za prenos čísla do O2 končí, platí cez e-shop do polnoci

Bonus za prenos čísla do O2 končí, platí cez e-shop do polnoci

Dnes o polnoci končí u operátora O2 bonus za prenos čísla do jeho siete. Operátor poskytoval novým zákazníkom zľavy z faktúr v celkovej výške 50 eur v prípade, ak si číslo preniesli cez e-shop od iného operátora na program s platbou na faktúru. Neplatí už ani bonus vo výške 100 eur pre programy Moja firma, jeho platnosť skončila ešte 6. júla.

Podľa vyjadrenia O2 sa operátor na predĺženie aktuálnej akcie nechystá, do budúcnosti však pripravuje nové. „Aktuálne nepredlžujeme ani jeden z uvedených bonusov. Zákazníci sa však môžu tešiť na novinky, ktoré predstavíme už v krátkej budúcnosti,“ uviedla hovorkyňa Martina Jamrichová.

Pripomeňme, že O2 už v minulosti bonusy za prenos čísla niekoľkokrát pozastavil a priniesol opäť v pozmenenej podobe. Aktuálne zisťujeme, či sa budú novinky opäť týkať prenosu čísla a kedy budú dostupné.

Odmenu za prenesenie čísla na predplatenú kartu naďalej poskytuje Telekom - pri Easy Free. K prvým šiestim dobitiam od aktivácie pripisuje bonusový kredit 5 eur. Akcia je platná do konca júla a zatiaľ nie je jasné, či ju operátor predĺži.

Na článku spolupracoval Filip Hanker

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.