Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Sony: Nadupaná Xperia Ion k nám príde na jeseň

Sony: Nadupaná Xperia Ion k nám príde na jeseň

Špičkový smartfón Sony Xperia Ion, ktorý poznáme už od januárového kongresu CES 2012, príde na slovenský trh v priebehu tretieho kvartálu tohto roka. Predbežná cena novinky sa bude pohybovať okolo 540 eur.

Sony Xperia Ion zaujme rozmerným 4,6-palcovým displejom s HD rozlíšením. Ponúkne špičkovú výbavu v oblasti konektivity, ktorá zahŕňa okrem rýchlych dátových prenosov HSDPA a HSUPA aj Wi-Fi, Bluetooth či DLNA. Samozrejmosťou je taktiež integrácia NFC na rýchly prenos dát na krátke vzdialenosti.

Novinku poháňa dvojjadrový procesor s taktom 1,5 GHz, ktorému sekunduje 1 GB pamäť RAM. Sony Xperia Ion pobeží na Androide 4.0 Ice Cream Sandwich. Z výbavy musíme ďalej spomenúť 12 Mpx fotoaparát s možnosťou nahrávania FullHD videa.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.