Sony: Nadupaná Xperia Ion k nám príde na jeseň

Sony: Nadupaná Xperia Ion k nám príde na jeseň

Špičkový smartfón Sony Xperia Ion, ktorý poznáme už od januárového kongresu CES 2012, príde na slovenský trh v priebehu tretieho kvartálu tohto roka. Predbežná cena novinky sa bude pohybovať okolo 540 eur.

Sony Xperia Ion zaujme rozmerným 4,6-palcovým displejom s HD rozlíšením. Ponúkne špičkovú výbavu v oblasti konektivity, ktorá zahŕňa okrem rýchlych dátových prenosov HSDPA a HSUPA aj Wi-Fi, Bluetooth či DLNA. Samozrejmosťou je taktiež integrácia NFC na rýchly prenos dát na krátke vzdialenosti.

Novinku poháňa dvojjadrový procesor s taktom 1,5 GHz, ktorému sekunduje 1 GB pamäť RAM. Sony Xperia Ion pobeží na Androide 4.0 Ice Cream Sandwich. Z výbavy musíme ďalej spomenúť 12 Mpx fotoaparát s možnosťou nahrávania FullHD videa.

Diskusia / 6
>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke