Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Podnikatelia s O2 Paušálom môžu volať neobmedzene vo firme alebo s rodinou

Podnikatelia s O2 Paušálom môžu volať neobmedzene vo firme alebo s rodinou

Služby Vo Firme Neobmedzene a Partner Neobmedzene si od dnešného dňa môžu aktivovať aj podnikatelia a živnostníci využívajúci program O2 Paušál. Vlastnosti služieb, ako aj spôsob (de)aktivácie sú rovnaké ako pri doterajších programoch O2 Fér a O2 Moja Firma.

Firemní zákazníci s O2 Paušálom tak môžu začať využívať výhody oboch spomínaných služieb. Napríklad vďaka službe Vo Firme Neobmedzene si zákazníci môžu určiť skupinu telefónnych čísiel, ktoré budú medzi sebou za mesačný poplatok 3,50 eur komunikovať neobmedzene.

Výhodné spoplatňovanie vnútrofiremných hovorov platí už od prvej minúty a hovory sa neodpočítavajú z mesačného paušálu. Služba O2 Partner Neobmedzene je zas určená pre zákazníkov s prideleným identifikačným číslom organizácie (IČO).

Spomínaná služba ponúkne neobmedzené volania na jedno vybrané telefónne číslo zo siete O2. Mesačný poplatok za využívanie služby predstavuje 3 eurá, pričom za aktiváciu sa neplatí žiadna suma. Zákazník si tiež môže raz mesačne bezplatne zmeniť telefónne číslo, na ktoré bude volať.

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.