Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Na miesta, pripraviť sa, pozor, štart! Pripravte svoj smartfón na horúčku LOH 2012 v Londýne

Londýn 2012 sa blíži míľovými krokmi a už len týždeň nás delí od vzrušenia zo športových zážitkov letných olympijských hier.

Tento text je tlačovou správou, ktorá je publikovaná v plnom znení. Redakcia nenesie zodpovednosť za jej obsah.

Či sa chytáte navštíviť priamo dejisko hier, alebo budete sledovať dianie v obývačke pri televíznych obrazovkách, mobilné aplikácie pre smartfóny s Androidom vás dovedú až do cieľa k fantastickým športovým zážitkom. Množstvo aplikácií dostupných na Google Play vám umožní sledovať úspechy obľúbených športovcov, nájsť konkrétne športoviská, či ukázať smer do najbližšieho baru, reštaurácie či hotela. Smartfón s Androidom sa vďaka aplikáciám zmení na dokonalého sprievodcu po Olympijských hrách v Londýne 2012. Tu vám prinášame výber tých najlepších aplikácií, ktoré si môžete stiahnuť zadarmo na stránke play.google.com/.

Zorientovať sa v množstve športových podujatí v 26 olympijských športoch na LOH 2012 pomôže aplikácia 2012 Olympics Planner. Prehľadná aplikácia ponúka kalendár podujatí, možnosť pripomienok, či popis všetkých olympijských štadiónov aj s prehľadnou mapkou. Sledovať počty medailí a športové úspechy 10 500 športovcov, ktorí sa zúčastnia LOH 2012 môžete s aplikáciou London 2012. Aplikácia Olympics 2012 News zobrazí všetky najnovšie informácie a správy z LOH, aby Vám nič neušlo.

Pre tých, čo sa chcú vybrať priamo na Olympiádu do Londýna máme zopár užitočných aplikácií s ktorými sa iste nestratíte. S aplikáciami ako Kayak či TripAdvisor si môžete jednoducho rezervovať letenku do Londýna, či hotel v blízkosti štadióna. Ak ste s tých, čo si rezerváciu nechávajú na poslednú chvíľu, keď už sú všetky hotely plné, alebo len máte radi dobrodružstvo, vyskúšajte aplikáciu Airbnb, v ktorej užívatelia prenajímajú izby na priváte. Zorientovať sa v Londýne Vám pomôžu Mapy Google. Históriu mesta, či mapku siete metra nájdete v aplikácii London 2012. S aplikáciami Hailo alebo GetTaxi si dopredu rezervujete jeden z čiernych Londýnskych taxíkov a ten najbližší si vás automaticky vyzdvihne na zvolenom mieste. Zdieľať svoje zážitky, fotografie, videá a statusy s priateľmi môžete cez Twitter, Facebook alebo Google+.

Na Google Play nájdete aj fanúšikovské aplikácie s fotkami obľúbených športovcov ako sú napríklad španielsky tenista Rafael Nadal či americký plavec Michael Phelps. Svoj smartfón si skrášlite množstvom tém a živých tapiet s olympijskou tematikou ako sú napr. London Olympics 2012 Wallpaper, či London 2012 Live Wallpaper. Alebo si len tak zasúťažte s olympijským kuriatkom v zábavnej hre Chick Olympic.

(tlačová správa)

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.