Na miesta, pripraviť sa, pozor, štart! Pripravte svoj smartfón na horúčku LOH 2012 v Londýne

Londýn 2012 sa blíži míľovými krokmi a už len týždeň nás delí od vzrušenia zo športových zážitkov letných olympijských hier.

Tento text je tlačovou správou, ktorá je publikovaná v plnom znení. Redakcia nenesie zodpovednosť za jej obsah.

Či sa chytáte navštíviť priamo dejisko hier, alebo budete sledovať dianie v obývačke pri televíznych obrazovkách, mobilné aplikácie pre smartfóny s Androidom vás dovedú až do cieľa k fantastickým športovým zážitkom. Množstvo aplikácií dostupných na Google Play vám umožní sledovať úspechy obľúbených športovcov, nájsť konkrétne športoviská, či ukázať smer do najbližšieho baru, reštaurácie či hotela. Smartfón s Androidom sa vďaka aplikáciám zmení na dokonalého sprievodcu po Olympijských hrách v Londýne 2012. Tu vám prinášame výber tých najlepších aplikácií, ktoré si môžete stiahnuť zadarmo na stránke play.google.com/.

Zorientovať sa v množstve športových podujatí v 26 olympijských športoch na LOH 2012 pomôže aplikácia 2012 Olympics Planner. Prehľadná aplikácia ponúka kalendár podujatí, možnosť pripomienok, či popis všetkých olympijských štadiónov aj s prehľadnou mapkou. Sledovať počty medailí a športové úspechy 10 500 športovcov, ktorí sa zúčastnia LOH 2012 môžete s aplikáciou London 2012. Aplikácia Olympics 2012 News zobrazí všetky najnovšie informácie a správy z LOH, aby Vám nič neušlo.

Pre tých, čo sa chcú vybrať priamo na Olympiádu do Londýna máme zopár užitočných aplikácií s ktorými sa iste nestratíte. S aplikáciami ako Kayak či TripAdvisor si môžete jednoducho rezervovať letenku do Londýna, či hotel v blízkosti štadióna. Ak ste s tých, čo si rezerváciu nechávajú na poslednú chvíľu, keď už sú všetky hotely plné, alebo len máte radi dobrodružstvo, vyskúšajte aplikáciu Airbnb, v ktorej užívatelia prenajímajú izby na priváte. Zorientovať sa v Londýne Vám pomôžu Mapy Google. Históriu mesta, či mapku siete metra nájdete v aplikácii London 2012. S aplikáciami Hailo alebo GetTaxi si dopredu rezervujete jeden z čiernych Londýnskych taxíkov a ten najbližší si vás automaticky vyzdvihne na zvolenom mieste. Zdieľať svoje zážitky, fotografie, videá a statusy s priateľmi môžete cez Twitter, Facebook alebo Google+.

Na Google Play nájdete aj fanúšikovské aplikácie s fotkami obľúbených športovcov ako sú napríklad španielsky tenista Rafael Nadal či americký plavec Michael Phelps. Svoj smartfón si skrášlite množstvom tém a živých tapiet s olympijskou tematikou ako sú napr. London Olympics 2012 Wallpaper, či London 2012 Live Wallpaper. Alebo si len tak zasúťažte s olympijským kuriatkom v zábavnej hre Chick Olympic.

(tlačová správa)

 

>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke