Samsung Galaxy S III príde v 64GB verzii v druhej polovici roka

Samsung Galaxy S III príde v 64GB verzii v druhej polovici roka

Najlepšie vybavený Android na trhu od kórejského producenta Samsung bude v najvyššej pamäťovej verzii s kapacitou 64 GB dostupný najskôr v tretom kvartáli.

„64GB model Samsungu Galaxy S III bude dostupný v priebehu druhej polovice tohto roka. Dostupnosť na trhoch a presný dátum bude spresnený v čase uvedenia,“ komentoval hovorca Samsungu na margo toho, že viacerí britskí predajcovia začali rušiť objednávky pre 64GB verziu smartfónu.

Spolu s internou pamäťou 64 GB a pamäťovou kartou microSD s kapacitou ďalších 64 GB tak najnáročnejší používatelia získajú až 128 GB priestoru. Cieľovej skupine sa preto zrejme oplatí počkať.

Samsung ale nespresnil, na ktorých trhoch bude jeho špičkový model v najvyššej pamäťovej verzii dostupný. S veľkou pravdepodobnosťou sa môže stať, že príde len na vybrané západné trhy a Slovensko obíde.

Diskusia / 37 Fotogaléria / 1
>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke