Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Samsung Galaxy S III príde v 64GB verzii v druhej polovici roka

Samsung Galaxy S III príde v 64GB verzii v druhej polovici roka

Najlepšie vybavený Android na trhu od kórejského producenta Samsung bude v najvyššej pamäťovej verzii s kapacitou 64 GB dostupný najskôr v tretom kvartáli.

„64GB model Samsungu Galaxy S III bude dostupný v priebehu druhej polovice tohto roka. Dostupnosť na trhoch a presný dátum bude spresnený v čase uvedenia,“ komentoval hovorca Samsungu na margo toho, že viacerí britskí predajcovia začali rušiť objednávky pre 64GB verziu smartfónu.

Spolu s internou pamäťou 64 GB a pamäťovou kartou microSD s kapacitou ďalších 64 GB tak najnáročnejší používatelia získajú až 128 GB priestoru. Cieľovej skupine sa preto zrejme oplatí počkať.

Samsung ale nespresnil, na ktorých trhoch bude jeho špičkový model v najvyššej pamäťovej verzii dostupný. S veľkou pravdepodobnosťou sa môže stať, že príde len na vybrané západné trhy a Slovensko obíde.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.