Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

FunFón ponúka volania za 7 centov do všetkých sietí s balíkom SMS za 5 eur

FunFón ponúka volania za 7 centov do všetkých sietí s balíkom SMS za 5 eur

Značkový operátor FunFón pôsobiaci v sieti Orange dnes predstavil novú akciu pre zákazníkov s predplatenou kartou, vďaka ktorej môžete volať za 7 centov a odoslať 333 SMS správ do všetkých sietí za mesačný poplatok 5 eur. Doplnková služba sa predáva pod názvom „Hustý FunFón balík“.

Nová akcia sa nevzťahuje na tri vybrané čísla FunFónu, na ktoré je aj naďalej možné telefonovať bez ďalších poplatkov do troch rokov od aktivácie benefitu.

Pri aktivácii služby alebo jej predĺžení je potrebné mať kredit vo výške minimálne 5 eur a tiež aktívny profil FunFón Plus. Doplnkový balík je možné aktivovať zaslaním SMS správy v tvare „HUSTY A“ na číslo 941 alebo prostredníctvom zákazníckej zóny na webe.

Štandardne operátor spoplatňuje minútu hovoru do všetkých sietí sumou 12 centov, správa stojí polovicu. Na volaniach sa balík oplatí po pretelefonovaní aspoň 100 minút alebo aj menej podľa počtu odoslaných SMS správ, ktoré sú v rámci balíka do objemu 333 bezplatné. Ak dávate prednosť textovej prevádzke, štandardné spoplatňovanie správ sa vyrovná cene balíka pri objeme 84 správ.

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.