WinApp Challenge 2012: Letná súťaž pre vývojárov štartuje!

Súťaž o najlepšie Windows Phone a Windows 8 aplikácie štartuje! Zapoj sa, vyhraj zaujímavé ceny a dostaň svoju aplikáciu do pozornosti aj do predaja úplne zadarmo.

Microsoft s Nokiou pripravili pre všetkých prázdninujúcich aj neprázdninujúcich developerov od 23.7. do 31.10.2012 súťaž o najlepšie Windows Phone a Windows 8 aplikácie. Stačí sa zaregistrovať na tejto stránke a naprogramovať unikátnu appku do jednej z dvoch kategórií.

obr, 2012, mobily, Sony, 237

 

Po odposlaní hotovej aplikácie bude vývojár kontaktovaný zástupcom Microsoftu, ktorý poskytne inštalačný balík, overí dizajn ako aj náležitosti pre publikovanie aplikácie a dohodne individuálny postup. Aplikácie budú hodnotiť čitatelia Živé.sk a Mobilmania.sk spolu s odbornou porotou. V priebehu septembra je pre vývojárov navyše pripravený tutoriálny deň v Nokia Labe, kde budú môcť svoju rozpracovanú aplikáciu ukázať expertom a nechať si od nich poradiť. V hre je niekoľko top cien, ako desiatky smartfónov Nokia Lumia 800, Windows 8 tablety, Xbox 360 s Kinectom, Visual Studio 2012 Professional, drobný hardvér ale aj lákavý víkend s Mercedes Benz triedy A.

Súťažiť sa samozrejme dá aj s viacerými aplikáciami naraz a po minimálnej úprave grafického rozhrania aj v obidvoch kategóriách. Aby sa zvýšila šanca, pripravené sú rôznorodé úrovne výhier:

  • Aplikácie na kvantitu – zapojení sú všetci, čo dodajú aspoň 3 aplikácie v sekcií WP alebo W8 – vyhráva vybraných 15 v sekcií WP a 5 v sekcií W8
  • Najkvalitnejšie aplikácie – tri aplikácie v každej sekcii vyberá odborná porota
  • Najobľúbenejšie aplikácie – všetky prihlásené aplikácie sú zaradené do hlasovania čitateľov Živé.sk a Mobilmania.sk
  • Primárne je súťaž určená len pre Windows Phone 7.5 (8 v prípade dostupnosti WP8 SDK) a Windows 8 WinRT aplikácie.

Vyhrávať sa tentokrát bude až v troch sekciách a nezabúda sa ani na hlasujúcich:

Sekcia Windows Phone:

Kategória výhier 1

Pätnásť súťažiacich, ktorí dodajú 3 aplikácie a budú porotou vybraní, vyhráva smartfón Nokia Lumia 800.

Kategória výhier 2

Súťažiaci, ktorí dodajú minimálne 1 aplikáciu, budú súťažiť o 10x smartfón Nokia Lumia 800. Víťazi sú určení podľa počtu hlasov od čitateľov Živé.sk a Mobilmania.sk.

Kategória výhier 3

Tri najkvalitnejšie aplikácie podľa súčtu hlasov porotcov (hodnotí sa z 20 % kreatívny nápad, 30 % užívateľský dizajn, 50 % technické prevedenie) získajú:

1.miesto: Nokia Lumia 900,
2.miesto: Visual Studio 2012 Professional po jeho uvedení na trh,
3.miesto: víkend s Mercedes Benz, nová trieda A

Všetky „free“ aplikácie získajú možnosť byť bezplatne publikované do Marketplace.

Sekcia Windows 8:

Kategória výhier 1

Piati súťažiaci, ktorí dodajú 3 aplikácie a budú porotou vybraní, vyhráva Windows 8 ARM tablet (v čase dostupnosti na Slovensku).

Kategória výhier 2

Súťažiaci, ktorí dodajú minimálne 1 aplikáciu, budú súťažiť o 5x Windows 8 ARM tablet (v čase dostupnosti na Slovensku). Víťazi sú určení podľa počtu hlasov od čitateľov Zive.sk a Mobilmania.sk.

Kategória výhier 3

Tri najkvalitnejšie aplikácie podľa súčtu hlasov porotcov (hodnotí sa z 20 % kreatívny nápad, 30 % užívateľský dizajn, 50 % technické prevedenie) získajú:

1.miesto: X-Box 360 s Kinectom,
2.miesto: Visual Studio 2012 Professional po jeho uvedení na trh,
3.miesto: víkend s Mercedes Benz, nová trieda A.

Autori výherných aplikácií získajú možnosť bezplatne publikovať svoje aplikácie do Windows Store v súlade s publikačnými podmienkami.

Pre hlasujúcich za súťažné aplikácie:

  • 1x Xbox 360 s Kinectom
  • 10x hra Xbox 360
  • 5x myška Arc Mouse
  • 100x balíček Nokia

Všetky info, ktoré potrebujete, nájdete na www.zive.sk/winappchallenge. Začnite čím skôr vyvíjať! Kompíkom, kreativite a letu zdar!

-- inzercia platená --  

 

Fotogaléria / 2
>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke