Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
http://www.zive.sk/top-produkt-2014

Aplikácia Orange Go pre iOS s problémami, dostupný mobilný web

Aplikácia Orange Go pre iOS s problémami, dostupný mobilný web

Mobilný operátor Orange začiatkom júna sprístupnil svoju aplikáciu nazvanú Orange Go, pomocou ktorej si je možné napríklad kontrolovať spotrebu, alebo pristupovať k rôznym službám. Zatiaľ ju môžu využívať používatelia smartfónov s operačným systémom Android a Symbianom.

Orange už pri predstavení deklaroval snahu priniesť aj mutáciu pre iOS. Podľa informácií od predstaviteľov operátora sa však uvedenie aplikácie odkladá na neurčito. Dôvodom je údajné opakované zamietnutie aplikácie pri autorizačnom procese spoločnosťou Apple. Orange však snahu priniesť aplikáciu aj pre zariadenia Apple nevzdal a bude na nej naďalej pracovať.

Alternatívnym, aj keď vôbec nie zlým riešením, je sprístupnenie mobilnej verzie webovej stránky, ktorá dokáže zastúpiť väčšinu funkcií aplikácie. Prístupná je všetkým používateľom na adrese www.orangego.sk. Mobilná stránka sa dá používať zo siete operátora, aj ľubovoľných sietí (napríklad cez Wi-Fi). Používatelia operátorských dát Orangeu dokonca môžu pristupovať k informáciám o spotrebe a ďalším klientským záznamom bez potreby registrácie či prihlásenia.

obr, 2012, mobily, Sony, 237 4fotografie v galérii

obr, 2012, mobily, Sony, 237 4fotografie v galérii

obr, 2012, mobily, Sony, 237 4fotografie v galérii

obr, 2012, mobily, Sony, 237 4fotografie v galérii

Orange tiež vyjadril snahu priniesť aplikáciu aj pre ďalšie operačné systémy – zmienený bol Windows Phone a BlackBerryOS. Konkrétny dátum však zatiaľ spomenutý nebol. Orange rokuje s výrobcami mobilov, aby aplikácia bola predinštalovaná v každom zariadení predanom cez distribučné kanály operátora.

 

Vyberáme pod stromček  
Diskusia / 13 Fotogaléria / 4
>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.