Nokia Drive 3.0: Navigácia pre Windows Phone v novej verzii

Nokia Drive 3.0: Navigácia pre Windows Phone v novej verzii

Nokia pred pár dňami uvoľnila novú verziu navigácie Nokia Drive pre smartfóny línie Lumia s operačným systémom Windows Phone. Konkrétne ide o verziu 3.0, ktorá prináša niekoľko vylepšení.

V novej verzii sa stretnete s novinkou v podobe služby My Commute (Moje časté trasy), ktorá dokáže napríklad monitorovať vašu cestu domov a v prípade, že sa na tejto trase stane napríklad dopravná nehoda, ponúkne vám alternatívnu cestu. Nová funkcia má zároveň aj špeciálnu dlaždicu Live Tile. Zatiaľ je však služba My Commute dostupná len v USA a našinci si na novinku budú musieť ešte počkať.

Vo verzii Nokia Drive 3.0 pribudlo taktiež automatické prepínanie medzi denným a nočným režimom mapy. Ďalšou novinkou je možnosť uloženia obľúbenej trasy, ktorú môžete formou živej dlaždice pripnúť na hlavnú obrazovku.

Obr, Nokia Drive 5fotografií v galérii

Obr, Nokia Drive 5fotografií v galérii

Obr, Nokia Drive 5fotografií v galérii

Obr, Nokia Drive 5fotografií v galérii

Obr, Nokia Drive 5fotografií v galérii

Navigácia z dielne Nokie nedosahuje vo verzii pre systém Windows Phone takých kvalít, ako v prípade verzie pre operačný systém Symbian. Tieto rozdiely sa však každou aktualizáciou darí zmenšovať. Navigácia Nokia Drive 3.0 je dostupná pre smartfóny Lumia 610, Lumia 710, Lumia 800 a Lumia 900. Stačí navštíviť Marketplace priamo z mobilu a pod položkou Update (Aktualizácie) vyhľadať aplikáciu Nokia Drive.

Diskusia / 6 Fotogaléria / 5
>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke