Užite si najväčšiu športovú udalosť roka s Googlom

Olympijská horúčka zasiahla Londýn. Britská metropola sa pripravuje na najväčší športový sviatok a očakáva príjazd až 600 tisíc návštevníkov.

Tento text je tlačovou správou, ktorá je publikovaná v plnom znení. Redakcia nenesie zodpovednosť za jej obsah.

Možno patríte medzi šťastlivcov, ktorí budú sledovať výkony športovcov priamo z hľadiska štadiónu. Možno budete športové zápasy sledovať z pohodlia svojho gauča. Pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať najväčšiu športovú udalosť roku a mať kompletné informácie o dianí na olympijských hrách na jednom mieste, pripravil Google špeciálnu stránku google.sk/olympics.

Buďte v obraze a získajte informácie priamo z dejiska olympiády

Špeciálna stránka google.sk/olympics zahŕňa všetky aktuálne informácie jednotlivých olympijských výborov, tímov, ale aj konkrétnych športovcov, ktorí sa prezentujú tiež na platforme Google+. Na stránke nájdete kompletný program hier, k dispozícii je tiež prehľad miestnych televíznych staníc, na ktorých je možné sledovať živé prenosy. Stránka ponúka aj užitočné informácie o Londýne, ktoré sa budú hodiť v prípade, že máte namierené priamo do dejiska hier. Môžete sa vydať na virtuálnu prechádzku po londýnskych pamiatkach, Olympijskom parku, alebo na prehliadku areálu prostredníctvom videopreletu. Na stránke nájdete tiež tabuľky s výsledkami, ale aj špeciálne Doodly, teda rôznorodé grafické stvárnenia loga Google, ktoré bude Google počas olympiády postupne odhaľovať.

Olympiádou to žije aj na Google+

Sledovať najnovšie aktuality, správy a fotografie z olympijských hier môžete i na platforme Google+. Nájdete tam napríklad stránky Medzinárodného olympijského výboru alebo olympijských tímov Spojených štátov či Veľkej Británie, ktoré si môžete pridať do kruhov. Dnes, v predvečer zahajovacieho ceremoniálu na stránke London 2012 môžete sledovať Vysielaný Hangout s najrýchlejším mužom planéty Usainom Boltom. A pokiaľ chcete podporiť svoj obľúbený tím aj iným spôsobom, aktualizujte si svoju titulnú fotku na Google+ napríklad za slovenskú vlajku.

Sledujte olympiádu aj na svojom mobile

Z Google Play si do svojho smartfónu môžete stiahnuť najrôznejšie aplikácie, ktoré súvisia s olympiádou.
 
Svoju oficiálnu aplikáciu pre Android má aj slovenský olympijský výbor. Tá ponúka veľké množstvo faktov o slovenských športovcoch, ich kompletný program a základné informácie o jednotlivých športoviskách. Vďaka aplikácii Michael Phelps GOLD sa fanúšikovia môžu lepšie zoznámiť s týmto fenomenálnym plavcom, ktorý sa na olympiáde v Londýne chystá oznámiť koniec svojej športovej kariéry. O pravidlách a systéme hodnotenia jednotlivých športov vám viac prezradia aplikácie týkajúce sa napríklad plávania, gymnastiky alebo aplikácia s názvom Track and Field, ktorá monitoruje najmä atletické disciplíny, ako je hod diskom, kladivom, oštepom, skok do diaľky, vrh guľou či trojskok.

Ďalšie zaujímavé mobilné aplikácie súvisiace s olympiádou

(tlačová správa)

 

>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke