Samsung chystá smartfóny s Windows Phone 8

Samsung chystá smartfóny s Windows Phone 8

obr, 2012, sw, alexhra

V dokumentoch, ktoré v rámci súdnych sporov medzi spoločnosťami Apple a Samsung predložil Samsung súdu, sa objavili informácie o nových mobilných zariadeniach s operačným systémom Windows Phone 8. Informuje o tom portál The Verge.

Zariadenia s názvami „Odyssey“ a „Marco“ by mala juhokórejská spoločnosť predstaviť ešte vo štvrtom kvartáli tohto roka. Oba smartfóny budú podľa dokumentu bežať na dvojjadrovom, 1,5 GHz procesore Qualcomm MSM8960 a budú podporovať aj vysokorýchlostné siete LTE.

Oddysey bude disponovať 4,65-palcovým Super AMOLED displejom s HD rozlíšením, 8 Mpx fotoaparátom a podporou pre NFC. Marco bude vybavený 4-palcovým Super AMOLED displejom s WVGA rozlíšením a 5 Mpx fotoaparátom.

 

Diskusia / 33 Fotogaléria / 1
>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke