Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Samsung chystá smartfóny s Windows Phone 8

Samsung chystá smartfóny s Windows Phone 8

V dokumentoch, ktoré v rámci súdnych sporov medzi spoločnosťami Apple a Samsung predložil Samsung súdu, sa objavili informácie o nových mobilných zariadeniach s operačným systémom Windows Phone 8. Informuje o tom portál The Verge.

Zariadenia s názvami „Odyssey“ a „Marco“ by mala juhokórejská spoločnosť predstaviť ešte vo štvrtom kvartáli tohto roka. Oba smartfóny budú podľa dokumentu bežať na dvojjadrovom, 1,5 GHz procesore Qualcomm MSM8960 a budú podporovať aj vysokorýchlostné siete LTE.

Oddysey bude disponovať 4,65-palcovým Super AMOLED displejom s HD rozlíšením, 8 Mpx fotoaparátom a podporou pre NFC. Marco bude vybavený 4-palcovým Super AMOLED displejom s WVGA rozlíšením a 5 Mpx fotoaparátom.

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.