Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Apple zrejme predstaví nový iPhone 12. septembra, nebude jediný

Apple zrejme predstaví nový iPhone 12. septembra, nebude jediný

Podľa viacerých nezávislých zdrojov plánuje Apple v stredu 12. septembra zorganizovať tlačovú konferenciu, na ktorej by mal predstaviť minimálne ďalšiu generáciu iPhonu, píše iDownloadBlog.

Uvedenú správu ako prvý publikoval portál iMore, ktorý tvrdí, že Apple popri novom iPhone predstaví na rovnakej konferencii aj nové iPody a iPad Mini. Podobná informácia prišla aj z uznávaného portálu AllThingsD, ktorý mal v minulosti veľmi presné predpovede, týkajúce sa firmy Apple.


ZDROJ: iLabFactory - potenciálny vzhľad nového iPhonu

Správy potvrdil aj Jim Dalrymple, ktorý bol niekoľko rokov redaktorom magazínu MacWorld a je známy svojimi dôležitými zdrojmi v spoločnosti Apple.

Aktuálne špekulácie sa viac-menej zhodujú s nedávnou predpoveďou analytika Ming-Chi Kuoa, ktorý v minulosti správne predpovedal príchod viacerých produktov od Apple. Podľa neho má kalifornský technologický gigant pred sebou rušné obdobie v mesiacoch september až október, kedy by mal predstaviť všetky veľké novinky. Vrátane nového iPhonu a iPodu, menšieho iPadu a 13‘‘ MacBooku Pro s Retina displejom.

TIP: Čo chystá Apple: Tento rok ešte prídu novinky - Unikli ďalšie fotografie údajne nového iPhonu

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.