Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Mobilný fenomén Apple iPhone vôbec nemusel vzniknúť

Mobilný fenomén Apple iPhone vôbec nemusel vzniknúť

Nechýbalo veľa a mobilný telefón Apple iPhone sa vôbec nemusel pretaviť do podoby reálneho produktu. Dôvodom mali byť rôzne technické problémy, s ktorými sa dizajnérsky tím boril a vôbec nevedel, či ich prekoná.

Počas konferencie British Business v Londýne to vyhlásil Jonathan Ive, starší viceprezident Industrial Design u firmy Apple.

Ive dokonca vyhlásil, že celý koncept prvého iPhonu skoro skončil „v šuplíku“, keďže to už vyzeralo, že v Apple nevyriešia fundamentálne problémy telefónu. Kvôli rôznym problémom sa nakoniec počas uplynulých rokov nezrealizovali ani viaceré ďalšie produkty.

Ako je už všeobecne známe, iPhone bol nakoniec predstavený a stal sa hitom. Spoločnosť by mala v septembri predstaviť jeho ďalšiu generáciu, známu ako iPhone 5.

TIP: Apple zrejme predstaví nový iPhone 12. septembra, nebude jediný

Popredný predstaviteľ Apple sa zároveň nechal počuť, že primárnym cieľom firmy nie je zarábanie peňazí. Na prvom mieste je vraj prinášanie skvelých produktov. Na tému upozornil Pocket-lint.com.

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.