Samsung Galaxy Beam s integrovaným projektorom už aj na Slovensku

Samsung Galaxy Beam s integrovaným projektorom už aj na Slovensku

Jedna z popredných noviniek tohtoročného svetového kongresu MWC 2012, ktorý sa tradične konal v Barcelone, sa konečne objavila aj na našom trhu. Samsung Galaxy Beam, ktorý púta pozornosť predovšetkým vďaka integrovanému projektoru, nájdete v internetových e-shopoch s cenovkou od 460 eur. 

MWC 2012, Samsung, Galaxy Beam 4fotografie v galérii

MWC 2012, Samsung, Galaxy Beam 4fotografie v galérii

MWC 2012, Samsung, Galaxy Beam 4fotografie v galérii

MWC 2012, Samsung, Galaxy Beam 4fotografie v galérii

TIP: Samsung Galaxy Beam: Android so zabudovaným projektorom

Samsung Galaxy Beam dokáže vďaka 15-lumenovému projektoru, ktorý má zabudovaný v hornej stene, premietať širokouhlý obraz s uhlopriečkou 50 palcov. Novinka prichádza taktiež s celým radom špecializovaných aplikácií na prezentáciu a podobne.

Telefón je vybavený štvorpalcovým displejom s rozlíšením 480 x 800 pixlov. Beží na systéme Android 2.3 Gingerbread s nadstavbou TouchWiz 4.0. Spoľahnúť sa môžete na dnes už štandardné možnosti v oblasti konektivity. Nechýba Wi-Fi či rýchle dátové prenosy HSDPA a HSUPA. Poteší aj fotoaparát s rozlíšením 5 Mpx, automatickým zaostrovaním a LED bleskom, ktorý dokáže nahrávať aj video v HD rozlíšení.

Diskusia / 6 Fotogaléria / 4
>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke