Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Samsung Galaxy Beam s integrovaným projektorom už aj na Slovensku

Samsung Galaxy Beam s integrovaným projektorom už aj na Slovensku

Jedna z popredných noviniek tohtoročného svetového kongresu MWC 2012, ktorý sa tradične konal v Barcelone, sa konečne objavila aj na našom trhu. Samsung Galaxy Beam, ktorý púta pozornosť predovšetkým vďaka integrovanému projektoru, nájdete v internetových e-shopoch s cenovkou od 460 eur. 

TIP: Samsung Galaxy Beam: Android so zabudovaným projektorom

Samsung Galaxy Beam dokáže vďaka 15-lumenovému projektoru, ktorý má zabudovaný v hornej stene, premietať širokouhlý obraz s uhlopriečkou 50 palcov. Novinka prichádza taktiež s celým radom špecializovaných aplikácií na prezentáciu a podobne.

Telefón je vybavený štvorpalcovým displejom s rozlíšením 480 x 800 pixlov. Beží na systéme Android 2.3 Gingerbread s nadstavbou TouchWiz 4.0. Spoľahnúť sa môžete na dnes už štandardné možnosti v oblasti konektivity. Nechýba Wi-Fi či rýchle dátové prenosy HSDPA a HSUPA. Poteší aj fotoaparát s rozlíšením 5 Mpx, automatickým zaostrovaním a LED bleskom, ktorý dokáže nahrávať aj video v HD rozlíšení.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.