Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Real Racing 3: Ďalší diel závodov príde ešte tento rok (video)

Real Racing 3: Ďalší diel závodov príde ešte tento rok (video)

Firemonkeys, herná spoločnosť vedená pod palcom štúdia Electronics Arts, ktorá vznikla spojením firmy Firemint a IronMonkeys, ohlásila na svojich sociálnych sieťach vývoj pokračovania úspešného závodného titulu Real Racing pre mobilné zariadenia.

Pôjde o tretí diel s názvom Real Racing 3 a môžete sa naň tešiť ešte tento rok. Vývojári spolu s ohlásením novinky sprístupnili prvý oficiálny trailer k hre. Real Racing 3 má podľa slov samotnej spoločnosti doručiť skutočne bohatý herný zážitok. Pribudnú lepšie realistické zobrazenia skutočných áut od výrobcov ako Porsche, Dodge či Audi, ale po novom aj autentické trate a možnosť jazdy všetkých 22 vozidiel počas jedného závodu.

Real Racing 2 sa stala medzičasom jednou z najpopulárnejších závodných hier na platforme iOS. Následne sa objavila verzia aj pre Mac či Android. Firma Firemint stojí okrem série Real Racing taktiež za obľúbenými aplikáciami ako Flight Control alebo Spy Mouse. Iron Monkeys majú na svedomí tituly Dead Space, Mass Effect Infiltrator a Sims Free Play.

Bližšie informácie o dátume vydania ani cene zatiaľ nie sú dostupné. V obchode iOS App Store sa momentálne predáva Real Racing 2 pre iPhone za cenu 3,99 eur a Real Racing 2 HD pre iPad za 5,49 eur. Verzia pre smarfóny s Androidom stojí v obchode Google Play Store v aktuálnom výpredaji 0,79 eur.

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.