Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Sharp: Dodávky displejov pre nový iPhone začínajú tento mesiac

Sharp: Dodávky displejov pre nový iPhone začínajú tento mesiac

Šéf japonskej spoločnosti Sharp Takashi Okuda podľa očakávaní potvrdil, že jeho firma vyrába displeje pre ďalšiu generáciu iPhonu od Apple, píše agentúra Reuters.

Okuda tiež uviedol, že dodávky displejov od Sharpu začnú už v auguste. Podľa doterajších informácii z viacerých nezávislých zdrojov by mala spoločnosť Apple predstaviť nový iPhone 12. septembra.

TIP: Apple zrejme predstaví nový iPhone 12. septembra, nebude jediný

Hlavnou novinkou v novom iPhone bude zrejme väčší displej so štvorpalcovou uhlopriečkou a rozlíšením 1 136 x 640 pixlov. Displeje budú okrem Sharpu dodávať aj spoločnosti LG Display a Japan Display.


ZDROJ: iLabFactory - potenciálny vzhľad nového iPhonu

Samotný displej by mal byť navyše vybavený technológiou „in-cell touch“, vďaka ktorej sú dotykové senzory integrované priamo do LCD panela. To by malo nový iPhone zoštíhliť o pol milimetra.

V prípade interných komponentov sa očakáva  predovšetkým nasadenie štvorjadrového procesora Apple A6 a zvýšenie kapacity pamäti RAM. Okrem toho by mal iPhone podporovať aj takzvané nano SIM karty a siete LTE.

TIP: Čo chystá Apple: Tento rok ešte prídu novinky

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.