Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

O2 opäť obnovuje bonus 50 eur za prenos čísla

O2 opäť obnovuje bonus 50 eur za prenos čísla

Operátor O2 opäť po krátkej prestávke ponúka bonus vo výške 50 eur za prenos čísla cez e-shop. Bonus môžu získať len zákazníci, ktorí prenášajú číslo od iného operátora na fakturované služby O2 Fér, O2 Paušál a Moja firma. Uplatní sa formou zľavy v sume 5 eur na desiatich faktúrach, pričom ich výška musí byť minimálne vo výške samotnej zľavy.

Zatiaľ sa v ponuke neobjavila predchádzajúca zľava 100 eur za prenos čísla na program Moja firma, ktorá platila v júni. V aktuálnej akcii operátor aj prechod na tento program motivuje rovnakou sumou, ako v prípade štandardných programov.

Bonus za prenos čísla na predplatenú kartu Easy Free predĺžil aj Telekom. Benefit 5 eur k prvým šiestim dobitiam je platný do konca augusta.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.