Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Windows Phone Marketplace asi zmení názov

Windows Phone Marketplace asi zmení názov

Internetový obchod s aplikáciami Windows Phone Marketplace podľa všetkého zmení názov. Aj keď Microsoft odmietol informáciu komentovať, upravený názov už použil v rámci nového centra pre vývojárov Windows Phone Dev Center.

O revolučný rebranding ako v prípade premenovania Android Marketu na Google Play či nedávneho „pochovania“ značky Hotmail však nepôjde. Malo by dôjsť len k zmene posledného slova. Aplikácie by tak mali byť po novom ponúkané v rámci Windows Phone Store.

Zmenený názov napokon korešponduje s ďalšími službami s ponukou aplikácií pre ďalšie produkty spoločnosti. Ide o Windows Store či Office Store. Pripomeňme, že slovo „Store“ používa aj konkurenčný Apple.

V starom štýle však zostáva Xbox Live Marketplace. The Next Web, ktorý sa téme venoval, uvažuje, že by sa po novom mohla služba volať Xbox Live Store. Očakávať sa dá však aj väčšia úprava, keďže Microsoft značku Live pomaly opúšťa.

TIP: WinApp Challenge 2012: Letná súťaž pre vývojárov štartuje! (inzercia)

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.