Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ceny iPhonu 4S klesajú, nový model je už za rohom

Ceny iPhonu 4S klesajú, nový model je už za rohom

Predstavenie nového iPhonu je už za rohom. Napovedajú tomu zľavy u amerických operátorov a obchodných reťazcov na model 4S či ďalšie uniknuté komponenty, vrátané batérie.

Zľavy na iPhone 4S ponúka od minulého týždňa napríklad operátor Sprint, ktorý zlacnil každý model iPhonu 4S o 50 dolárov. Podobne je na tom aj obchodný reťazec BestBuy, ktorý iPhone zlacnel ešte koncom júla.

Samotné zníženie cien iPhonov je pomerne zriedkavé, no vo všeobecnosti naznačuje príchod nového iPhonu. Postupne sa tiež objavujú aj ďalšie komponenty, ktoré majú patriť práve iPhonu 5. 9to5Mac napríklad zverejnil fotografie údajnej batérie nového iPhonu.

Tá by mala mať kapacitu 1440 mAh. iPhone 4S disponuje batériou s kapacitou 1430 mAh, iPhone 4 1420 mAh. Batéria bola podľa údajov na jej obale vyrobená v júni 2012, čo by zodpovedalo predošlým informáciám, ktoré naznačujú príchod nového iPhonu už začiatkom septembra.

Nový iPhone by mal ponúknuť štvorpalcový displej, štvorjadrový procesor Apple A6, väčšiu kapacitu pamäte RAM, podporu pre nano SIM karty, nový, menší a zrejme aj magnetický dock konektor a podporu LTE.

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.