Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Šikovný tablet GoClever TAB A73

Patríte aj vy medzi fanúšikov technických noviniek a inovácií? Určite Vás teda neprekvapí informácia o tom, že už o štyri roky bude na svetových trhoch v predaji viac tabletov ako notebookov. Veď prečo aj nie, možnosti využívania tabletov sú široké a pri súčasnom tempe technologických posunov neustále narastá ich popularita.

Tento text je tlačovou správou, ktorá je publikovaná v plnom znení. Redakcia nenesie zodpovednosť za jej obsah.

Veď posúďte sami. Novinka od spoločnosti LC Traiding tablet GoClever TAB A73, vás prekvapí nie len skvelou cenou, ale aj vysokým výkonom. Tablet je vybavený  kvalitným multidotykovým displejom s uhlopričkou 7“ a rozlíšením 800 x 480, ktorý vám umožní pohodlne surfovať po internete a prehrávať videá. Najväčšou výhodou tohto tabletu je HDMI výstup aj s mini USB.

Pre ukladanie dát máte k dispozícii integrovanú flash pamäť o veľkosti 4 GB a kapacitu môžete ďalej rozšíriť pomocou Micro SDHC slotu. Vo výbave nájdeme webovú kameru, mikrofón, reproduktor a pre pripojenie do siete internet je zabudovaná bezdrôtová karta WiFi. Navyše operačný systém Google Android 2.3.4 Vám poskytne plne prispôsobiteľné prostredie s možnosťou obohatenia o ďalšie žiadané aplikácie v novom obchodu Play. Nájdete tam tisíce praktických aplikácií, osobité prispôsobenia a nápadité hry, či už platené, alebo zadarmo. Tablet GoClever TAB A73 je možné voliteľne obohatiť o 3G modem, takže môžete byť stále online.

Kompaktný a vylepšený tablet GoClever TAB A73, LC Trading, www.lctrading.sk, DC od 100€.

(tlačová správa)

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.