Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Za CLIP si priplatíte aj pri paušáloch Happy. Až 5 eur (Doplnené: cenník)

Za CLIP si priplatíte aj pri paušáloch Happy. Až 5 eur (Doplnené: cenník)

Telekom sa ani pri paušáloch Happy nevzdáva poplatkov za službu zobrazenia telefónneho čísla volajúceho. Nasvedčuje tomu produktová stránka na webe operátora. Za službu CLIP si pre všetky programy naúčtuje 4,99 eura. Konkurenční operátori pritom od spoplatnenia tejto základnej služby pri nových produktoch úplne upustili.

Okrem nových paušálov Telekomu si musia noví zákazníci za CLIP priplatiť napríklad aj pri programoch menších ako 200Viac/Relax 200/Podľa seba Naj 5 a ekvivalentných. Pri týchto pôvodných paušáloch dokonca služba stojí archaických 11,95 eura.

Predaj nových programov Happy odštartoval operátor dnes. Zatiaľ sa však nedajú zakúpiť cez e-shop. Dostupný dokonca nie je ani kompletný cenník za služby. Na webe sa objavili len ceny za zariadenia, ktoré sa po novom k mesačnému poplatku za paušál priplácajú. Novému systému dotácií sme sa venovali v samostatnej správe.

Doplnené o 17:40: Cenník už je dostupný na stránke operátora. Okrem potvrdenia spoplatnenia služby CLIP uvádza aj minútovú tarifikáciu pre medzinárodné hovory s balíkom Volania do EÚ a USA. Ten umožňuje za mesačný poplatok 1,99 eura telefonovať do týchto krajín za 9 centov za minútu.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.