Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nokia a Microsoft predstavia začiatkom septembra dôležité novinky

Nokia a Microsoft predstavia začiatkom septembra dôležité novinky

Nokia a Microsoft rozposlali v stredu večer novinárom pozvánky na tlačovú konferenciu, ktorá sa bude konať 5. septembra v New Yorku. Konferencia sa bude týkať systému Windows Phone a telefónov Lumia od Nokie, informoval BGR.

Očakáva sa preto, že Nokia predstaví ďalšiu generáciu svojich zariadení, ktoré už budú bežať na Windows Phone 8. Jedným z prvých zariadení s WP 8 by mohla byť Nokia Phi, o ktorej sme sa vás informovali pred pár dňami v tejto bleskovke.

Phi sa svojím dizajnom podobá na Nokiu Lumiu 900, súčasnú vlajkovú loď Nokie. Podľa dostupných informácii bude Phi poháňať dvojjadrový procesor Qualcomm Snapdragon S4. Mala by tiež disponovať slotom na pamäťové karty microSD, podporovať technológie NFC a prenosy súborov cez Bluetooth.

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.